Sukienka Wieniawy z sesji do "Tańca z gwiazdami" wygląda znajomo. W tej samej tańczyła Zawadzka! Sprawę komentuje kostiumolog show

Julia Wieniawa już niebawem weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka ma już za sobą sesję zdjęciową na potrzeby show. Wystąpiła w niej w znajomo wyglądającej sukience.

Zbliża się wiosenna edycja "Tańca z gwiazdami". Na parkiecie zobaczymy między innymi Julię Wieniawę i to właśnie jej udział zbudza największe zainteresowanie. Co ciekawe sukienkę, którą miała na sobie aktorka podczas sesji promocyjnej, wcześniej nosiła Marcelina Zawadzka.

Tak wygląda poranna joga Julii Wieniawy. Rozciągnięcie z pewnością pomoże jej na parkiecie.

Zobacz wideo

Julia Wieniawa w przechodzonej kreacji

"Taniec z gwiazdami" to nie tylko pląsy na parkiecie, ale też zjawiskowe kreacje. Okazuje się, że produkcja show od pewnego czasu stawia na modowy recykling. Fani zauważyli to po tym, jak Julia Wieniawa pochwaliła się fotką zza kulis sesji zdjęciowej na potrzeby programu. Gwiazda miała na sobie czerwoną suknię z cekinami. Kilka edycji temu w tej samej tańczyła Marcelina Zawadzka.

Marcelina Zawadzka i Julia WieniawaMarcelina Zawadzka i Julia Wieniawa KAPIF.pl ; Instagram/juliawieniawa

Za stylizacje uczestników "Tańca z gwiazdami" odpowiada Malwina Wędzikowska. W rozmowie z Plejadą kostiumolog zdradziła, dlaczego zdecydowała się na wielokrotne wykorzystywanie tych samych kreacji w programie.

Pracując przy "Tańcu z gwiazdami", niejednokrotnie serce mi pękało, wiedząc, że każda sukienka ma żywot motyla. Z Panią Dyrektor, Niną Terentiew, doszłyśmy do wniosku, że realizacja promocji programu jest świetną okazją, aby dać moim kreacjom drugie życie. Zresztą, jak pokazuje przykład Julii i Marceliny, ten pomysł świetnie się sprawdził - powiedziała. 

Nadmierna produkcja i sprzedaż ubrań ma negatywny wpływ na środowisko. Wędzikowska wierzy, że widzowie oraz jej znajomi z branży wezmą przykład z produkcji "Tańca..." i również dadzą drugie życie swoim stylizacjom. Popieramy tę inicjatywę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.