Grafik skrzywdził Wieniawę na plakacie nowego sezonu serialu. Spójrzcie na jej rękę. Julia ma na to wytłumaczenie

Julia Wieniawa padła ofiarą grafika na nowym plakacie serialu "Zawsze warto". Na szczęście nie ucierpiała jej twarz, a ręka - Julka tłumaczy, co tam się wydarzyło i dlaczego jej ramię wygląda jak pulchna dziecięca rączka.

Julia Wieniawa zapowiada nowy sezon nagrodzonego Telekamerą serialu "Zawsze warto". Na ekranach telewizorów ponownie zobaczymy ją u boku Kasi Zielińskiej i Weroniki Rosati. Polsat pokazał już plakat promujący produkcję, ale coś na nim poszło bardzo nie tak. Ramię Julii... skurczyło się.

Zobacz wideo Julia Wieniawa jest najbardziej rozchwytywaną młodą gwiazdą. Czy zagra w filmie u Lipińskiej?

"Zawsze warto": Julia Wieniawa padła ofiarą grafika

Plakat jak plakat - trzy aktorki, Warszawa w tle, logo stacji i tytuł serialu. Nic specjalnego, powiecie. Ale nie trzeba się nawet szczególnie przyglądać, żeby zauważyć, że z ręką Julii Wieniawy coś nie gra. Jest nienaturalnie mała, jakby odrobinę przykurczona. Być może to efekt bluzki, którą aktorka ma na sobie - z dekoltem na jedno ramię, w czarnym kolorze. To może nieco zaburzać perspektywę, ale... chyba nie aż tak.

Julia pochwaliła się zapowiedzią na swoim Instagramie i odpowiada na liczne komentarze fanów, zaniepokojonych stanem jej ręki.

Julka, uwielbiam Cię, ale czemu masz taką dziwną rękę... Co zrobił Ci ten fotograf :D
Ręka jak od bobasa doklejona!

Co Julia na to? Tłumaczy:

Hahahah, rzeczywiście xD Chyba musieli mi skurczyć rękę, żebyśmy się zmieściły - napisała szczerze.

Cóż, ręka Julii to nie jedyny problem - aktorka jest też wyraźnie większa od swoich koleżanek, a przecież w rzeczywistości jest równie drobna, co Kasia i Weronika.

Drugi sezon "Zawsze warto" wraca na antenę Polsatu już na początku marca - w środę 4.03 o godzinie 21:10 obejrzycie pierwszy odcinek. Pierwszy sezon zbierał tak dobre opinie, że doczekał się Telekamery od czytelników "Tele Tygodnia". Będziecie oglądać?