Julia Wieniawa w nowej odsłonie. Aktorka pokazała się w grzywce! Zmiana wizerunku?

Julia Wieniawa lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Oryginalne stylizacje i wyrazisty sposób kreowania siebie to jej znak rozpoznawczy. Tym razem postawiła na zmianę fryzury. Zobaczcie, jak wygląda w grzywce!

Julia Wieniawa zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda wcześniej nie zapowiadała, że planuje poddać się metamorfozie. Myślicie, że to chwilowa zachcianka młodej kobiety, a może przyzwyczai się do nowego wizerunku i pozostanie przy nim na dłużej? Aktorka pojawiła się na planie filmowym w... grzywce! Zobaczcie, jak wygląda. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa szykuje się do roli w nowym filmie. Dlatego zdecydowała się na zmianę wizerunku?

Julia Wieniawa w grzywce niczym Anna Lewandowska

Wieniawa często potrafi zaskoczyć. Jej życie jest bogate w nowe doświadczenia, a młoda celebrytka nie boi się zmian. W ostatnim czasie głośno było zarówno o utracie pracy w "Rodzince.pl" czy zakupie nowego mieszkania. Julia nie ukrywa, że dba o swój wygląd, stosując wiele zabiegów upiększających i systematycznie ćwicząc. Jeszcze w styczniu zapowiadała, że w tym roku zamierza zrobić "formę życia". Prawdopodobnie pomoże jej w tym udział w "Tańcu z Gwiazdami". Co nowego dla swoich fanów przygotowała gwiazda? Przyszedł czas na metamorfozę!

 

Wszystko wskazuje na to, że Julia Wieniawa znów podjęła nowe wyzwanie. Początkująca aktorka zagra w filmie, którego tytułu jeszcze nie zdradziła. Czyżby rola zmusiła ją do zmiany fryzury? Do tej pory, gdy musiała zmierzyć się w produkcjach z granymi przez siebie oryginalnymi postaciami, odmieniała swój wizerunek za pomocą peruk i charakteryzacji.

Na swoim profilu na Instagramie udostępniła relację, na której widać ją w nowej fryzurze. Celebrytka ma aktualnie nocne plany zdjęciowe i pochwaliła się fotografią z garderoby. Powinna zrobić sobie grzywkę na stałe?

Julia Wieniawa w grzywceJulia Wieniawa w grzywce Instagram/ @juliawieniawa

Też sądzicie, że Julia Wieniawa coraz bardziej przypomina Annę Lewandowską? Obie kobiety mają podobny typ urody, a grzywka dodatkowo to podkreśla!

Julia Wieniawa i Anna LewandowskaJulia Wieniawa i Anna Lewandowska Instagram/ @juliawieniawa @annalewandowskahpba

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.