"Taniec z gwiazdami". To już oficjalne! Julia Wieniawa powalczy o Kryształową Kulę. Kto będzie jej towarzyszył?

Stacja Polsat właśnie potwierdziła uczestnictwo Julii Wieniawy w jedenastej edycji programu "Taniec z gwiazdami".

Julia Wieniawa właśnie dołączyła do grona gwiazd, które powalczą o Kryształową Kulę w jedenastej edycji "Tańca z gwiazdami". Choć plotki o udziale aktorki krążyły już od dawna, to dopiero teraz zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Julia Wieniawa na wakacjach:

Zobacz wideo

Julia Wieniawa weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że wszyscy z niecierpliwością czekają na ogłoszenie nazwisk gwiazd, które wystąpią w najbliższej edycji. Jedno z najpopularniejszych z pewnością należy do Wieniawy. Na oficjalnym instagramowym profilu programu pojawił się już post, który potwierdził jej udział.

 

Co ciekawe, Julia również zamieściła na profilu na Instagramie jedno zdjęcie z sesji dla stacji Polsat. Wypatrzyliśmy, że skomentował je Jacek Jeschke, który jest jednym z tancerzy programu. Wprawdzie jego komentarz to emotka ognia, ale Julia długo nie czekała i odpowiedziała tancerzowi - również emotką. Czyżby mieli razem zawalczyć o wygraną?

 

W programie powalczą m.in. Marcin Bosak, Anna Karwan, Edyta Zając czy Tomasz Oświeciński. My z niecierpliwością czekamy na pozostałych uczestników. Jedenasta edycja zapowiada się naprawdę dobrze!

Będziecie oglądać?

BO

Więcej o: