Sylwia Lipka skrytykowana przez znaną stylistkę. Na jej stroju z ramówki nie zostawiła suchej nitki. "Starajcie się nie robić tego w domu"

Sylwia Lipka nie popisała się stylizacją podczas prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Stylistka, Karolina Domaradzka nie zostawiła na niej suchej nitki.

Za nami prezentacja wiosennej ramówki stacji Polsat. Na imprezie pojawiła się cała plejada świetnie ubranych gwiazd polskiego show-biznesu, jednak znaleźli się i tacy, którzy nie popisali się swoimi stylizacjami. Do tych z pewnością należy Sylwia Lipka, która została mocno skrytykowana przez ekspertkę od stylu, Karolinę Domaradzką.

Sylwia Lipka zaliczyła wpadkę

Sylwia Lipka już dziś zadebiutuje w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie w parze z Rafałem Maserakiem będzie walczyła o "Kryształową kulę". Piosenkarki nie mogło zabraknąć podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji, na której zaprezentowała się w jasnoniebieskiej sukience z falbanami. Stylizacja młodej wokalistki nie spodobała się Karolinie Domaradzkiej, która nie zostawiła na niej suchej nitki, oceniając ją za pośrednictwem Instastory.

Ja naprawdę wolałabym być bardziej pozytywna w wystawianiu ocen stylizacyjnych, ale to jest po prostu złe. To jest brytyjski Essex wychodzący w sobotni wieczór na suto zakrapianą imprezę. Starajcie się nie robić tego w domu. Bezpiecznie będzie przygotować outfit na koncert Zenka Martyniuka- podsumowała stylistka. 

Karolina Domaradzka słynie ze swoich krytycznych opinii co do stylizacji polskich gwiazd. Sylwia Lipka nie jest pierwszą, która została przez nią mocno skrytykowana. Małgorzata Socha na pokazie Gosi Baczyńskiej również nie zrobiła wrażenia na stylistce. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Socha w ogniu krytyki. Stylistka skomentowała jej stylizację z pokazu. "Outficik na molo w Sopocie"

Podzielacie krytyczne zdanie stylistki co do stylizacji Sylwii Lipki?

RG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.