Małgorzata Socha w ogniu krytyki. Stylistka skomentowała jej stylizację z pokazu. "Outficik na molo w Sopocie"

Małgorzata Socha chyba jeszcze nigdy nie zaliczyła aż tak poważnej wpadki modowej. Karolina Domaradzka nie szczędziła słów krytyki.

Małgorzata Socha to stała bywalczyni warszawskich salonów. Do tej pory udawało jej się unikać poważniejszych wpadek modowych, ale jej ostatnia stylizacja nie należała do najbardziej udanych. Tak przynajmniej twierdzi Karolina Domaradzka, znana stylistka.

Domaradzka ostro o stylizacji Sochy

Wczorajszy pokaz Gosi Baczyńskiej przyciągnął całe grono gwiazd. Wśród gości nie zabrakło Małgorzaty Sochy. Gwiazda "Przyjaciółek" wybrała na tę okazję stylizację złożoną z szerokich dżinsów, t-shirtu z nadrukiem i białej marynarki. Karolina Domaradzka nazwała kreację Sochy "potworkiem". Dlaczego?

Małgorzatę Sochę ubrano w ultramodne spodnie z bufiastymi nogawkami, które prawie zakrył jej stopy, podczas gdy powinny sięgać nad kostki (wystarczyło podwinąć) - wyjaśniła na Insta Stories.

Domaradzka skrytykowała też czarną torebkę, która to według niej zupełnie nie pasowała do "infantylnej kolorystyki". Na koniec porównała jeszcze stylizację Sochy do "outficiku na molo w Sopocie"

Cała opinia stylistki poniżej.

Małgorzata Socha w ogniu krytykiMałgorzata Socha w ogniu krytyki Instagram/karolina_domaradzka

Małgorzata Socha w ogniu krytykiMałgorzata Socha w ogniu krytyki Instagram/karolina_domaradzka

Wiedzieliście, że Małgorzata Socha i Anna Lewandowska trenują z dziećmi?

Zobacz wideo

Więcej o: