Melania Trump oczarowała stylizacją podczas wizyty w Indiach. Swoją suknią oddała hołd gospodarzom

Melania Trump wciąż zachwyca klasą i stylem. Pierwsza Dama USA rzadko popełnia modowe grzechy, a kreacje mają dla niej mocno dyplomatyczne znaczenie. Tym razem założyła piękną wiosenną sukienkę z elementem, który związany jest z kulturą Indii.

Melania Trump jest dla wielu prawdziwą inspiracją. Niektóre kobiety próbują upodobnić się do swojej idolki i decydują się na diametralną zmianę wyglądu i stylu. Czym zachwyca Pierwsza Dama USA? Kreacjami, które bardzo często bezpośrednio nawiązują do tego, w jakim kraju kobieta aktualnie przebywa. Tym razem Melania postawiła na kwiat lotosu - symbol Indii, którego motyw na zwiewnej jasnej sukience prezentował się bajecznie. Zobaczcie sami!

Zobacz wideo Przypominamy, jak Meghan Markle prezentowała się na premierze filmu

Melania Trump w wiosennej stylizacji wygląda kwitnąco

To właśnie Carolina Herrera zaprojektowała dla Pierwszej Damy USA bajeczną suknię z koszulowej tkaniny, na której wyhaftowane zostały kolorowe lotosy. Kwiaty te są symbolicznie związane z Indiami, gdzie od dwóch dni przebywa Donald Trump ze swoją żoną. Intensywne barwy roślinnego motywu mocno kontrastowały z bielą kreacji. Melania dodatkowo podkreśliła talię czerwonym paskiem, który idealnie komponował się z krawatem jej męża. 

Melania TrumpMelania Trump Fot. Altaf Qadri / AP Photo

To nie jest jedyny indyjski akcent w stylizacjach Pierwszej Damy. Kobieta bardzo często korzysta z pomocy tzw. "policji mody", czyli grupy osób, która w obiektywny sposób pomaga jej dobrać odpowiednią kreację do powagi uroczystości.

Podczas pobytu w Indiach Melania zaprezentowała się również w białym kombinezonie, przepasanym zielono-złotą szarfą, która ma ścisły związek z odwiedzanym przez nią azjatyckim krajem. Innym charakterystycznym elementem jej garderoby były kraciaste spodnie z rąk indyjskiego projektanta. Taki gest miał być hołdem dla gospodarzy kraju.

Również uważacie, że Melania Trump w białej kwiecistej sukience wygląda bardzo świeżo i młodo?

BWO