Tamara Arciuch na zdjęciu sprzed lat. Trudno ją rozpoznać! Bartek Kasprzykowski oszalał z zachwytu. Widać po liczbie serduszek

Tamara Arciuch pochwaliła się archiwalnym zdjęciem z czasów, gdy nie była jeszcze znana. Fotka sprzed prawie 30 lat zachwyciła obserwatorów i oczywiście jej partnera.

Tamara Arciuch w marcu skończy 45 lat, jednak patrząc na to, jak prezentuje się aktorka nietrudno dojść do wniosku, że czas się dla niej zatrzymał. Sama zainteresowana nie poprawia swojej urody za pomocą medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej, a także nie ma problemu z pokazywaniem się na Instagramie bez grama makijażu. Tym razem poszła o krok dalej i pokazała archiwalne, niepublikowane dotąd zdjęcia. Musimy przyznać, że jest nie do poznania, jednak już jako bardzo młoda dziewczyna mogła pochwalić się niebanalną urodą. 

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Tamara Arciuch kiedyś

Tamara Arciuch na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, jakie zrobiła jej wieloletnia przyjaciółka Anna Maria Zagórska. Aktorka dodała trzy fotki, z czego ostatnia z nich powstała, gdy ta dopiero zaczynała swoją przygodę z aktorstwem. 

Człowiek się zmienia na przestrzeni lat, ale w obiektywie mojej przyjaciółki niezmiennie pozostaję piękną. Jej wrażliwość i otwarte serce wydobywają z kobiety wszystko, co najlepsze. Cieszę się, że mam ją blisko i może pięknie rejestrować, jak się zmieniam- czytamy w opisie pod zdjęciami. 
 

Na zdjęciu sprzed lat, Tamara Arciuch wygląda niewinnie i kobieco zarazem, a nam przypomina nieco Brigitte Bardot. Wśród komentarzy nie brakuje zachwytów, także od partnera aktorki, Bartka Kasprzykowskiego. Ten rozpływa się nad urodą swojej ukochanej do tego stopnia, że komentarz opatrzony kilkunastoma serduszkami zamieścił aż trzykrotnie.

Ty się zmieniasz na coraz wspanialszą i piękniejszą!- napisał pod zdjęciem. 

Trudno się z nim nie zgodzić. Czas faktycznie służy aktorce. Zgadzacie się z tym?

RG

Więcej o: