Tamara Arciuch pokazała się bez makijażu. Na wakacjach stawia na 100 procent naturalności. Fani: Jak gwiazda z Hollywood

Tamara Arciuch wypoczywa z rodziną we Włoszech. Aktorka pokazała zdjęcia, na których pozuje bez grama makijażu i w bikini. Internauci są zachwyceni.
Zobacz wideo

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski wraz z dziećmi wybrali się na wakacje do Włoch. Aktorka na swoim Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdu. To, co zwraca uwagę, to naturalność z jaka pozuje gwiazda. Na twarzy Arciuch nie ujrzymy bowiem ani grama makijażu. Gwiazda pokazała też, jak wygląda w bikini. Fani nie mają wątpliwość - figura aktorki jest kapitalna.

Tamara Arciuch na wakacjach

Na zdjęciach widać, że Arciuch i jej rodzina doskonale się bawią. Podziwiają włoskie widoki, cieszą się piękną pogodą i mogą wypoczywać na niemal pustej plaży. 

W wakacje czas często staje w miejscu. Też tak macie, że niektóre chwile zapamiętujecie szczególnie, choć tak naprawdę trwały kilka sekund? - napisała pod jedną z fotografii. 

Internauci byli pod wrażeniem uchwyconych przez Arciuch kadrów. Nie szczędzili też komplementów samej aktorce. 

Jak można być tak naturalnie pięknym? Zazdroszczę pani Tamaro.
Wygląda Pani jak gwiazda z Hollywood. Super.
Przepiękna naturalna kobieta.
Rewelacyjnie Pani wygląda! Ta naturalność jest po prostu cudowna... Wielu powinno się nauczyć tego od Pani - czytamy w komnatach pod jedną z fotografii. 

I faktycznie Tamara Arciuch wygląda przepięknie. A jak wam podoba się w takiej odsłonie?

AG