Maja Kapłon tuż przed operacją kręgosłupa. Pokazała jego model. "Pokręcona dziewczyna"

Maja Kapłon już za kilka dni przejdzie skomplikowaną operację w USA. Na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym trzyma model swojego kręgosłupa.

Maja Kapłon jest finalistka ósmej edycji "The Voice of Poland", a swój muzyczny talent rozwija również w zespole "Maja i Dandysi". Niestety zwyrodnienie kręgosłupa, z jakim się boryka, nie pozwala jej skupić się na muzyce. Wokalistka kilka miesięcy temu ogłosiła, że potrzebuje aż 5 milionów złotych na niezbędną operację w USA. Szczęśliwie udało się uzbierać tę wielką kwotę, a Maja już wyleciała do Nowego Jorku. Na kilka dni przed planowaną operacją, pokazała zaskakujące zdjęcie swojego kręgosłupa.

Maja Kapłon: operacja kręgosłupa

Problemy Mai Kapłon z kręgosłupem zaczęły się, gdy ta jeszcze była dzieckiem. Przeszła w swoim życiu aż 18 operacji i wszystko wskazywało na to, że jej problemy zdrowotne pójdą w zapomnienie, jednak kilka miesięcy temu pręt, który podtrzymywał jej kręgosłup, złamał się, co przytwierdziło Maję do łóżka na kilka dobrych miesięcy. Niezbędna była operacja, która kosztowała aż 5 milionów złotych. Dzięki przeróżnym zbiórkom, a także koncertowi charytatywnemu udało się zebrać niezbędną kwotę. Obecnie Maja już czeka na operację w Nowym Jorku, a na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem, na którym trzyma model swojego kręgosłupa. Jest tak wygięty, że aż trudno go rozpoznać. 

Zaskoczona ja trzymająca model mojego kręgosłupa. Pokręcona dziewczyna jutro o godzinie 18:00 Waszego czasu przedstawi Wam szczegóły spotkania z doktorem L. Lenke, bo dziś już padam. Kocham, Wasza May- czytamy pod zdjęciem. 
 

Maja może liczyć na wsparcie fanów, którzy w komentarzach nie szczędzą jej miłych słów. Już za kilka dni Maja Kapłon będzie po operacji. Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i wokalistka szybko wróci do formy. Trzymamy kciuki. 

RG