Hayden Panettiere oskarżyła swojego chłopaka o przemoc. Aresztowano go w walentynki po tym, jak ją znowu pobił

Hayden Panettiere oskarżyła swojego chłopaka, Briana Hickersona, o pobicie. Mężczyzna został aresztowany w walentynki po tym, jak kolejny raz pobił aktorkę.

Hayden Panettiere po tym, jak rozstała się z ojcem swojej córki Władimirem Kliczko, zaangażowała się w związek z Brianem Hickersonem. Powiedzieć, że jest to związek "trudny" i "wybuchowy", to nic nie powiedzieć. Brian w walentynki trafił do aresztu po tym, jak kolejny raz pobił Hayden.

Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes.

Zobacz wideo

Hayden Panettiere pobita przez swojego chłopaka

Chłopak modelki i aktorki został aresztowany przez policję w walentynki z zarzutem dopuszczenia się przemocy domowej. Sytuacji mężczyzny nie poprawi również fakt znieważenia funkcjonariusza policji. Obecnie trwa postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Według dokumentów sądowych, do których dotarł serwis TMZ, Hickerson miał przynajmniej kilka razy uderzyć Hayden Panettiere pięścią w twarz. Do wykroczeń miało dojść w walentynki, w rezydencji pary w Jackson, w Wyoming, po godzinie drugiej w nocy.

Z dokumentów sądowych możemy się dowiedzieć, że Hayden Panettiere opowiedziała przybyłym policjantom, że Brian Hickerson zaczął rzucać różnymi rzeczami w jej stronę, gdy byli razem w sypialni. Funkcjonariusze dostrzegli, że twarz kobiety jest czerwona i spuchnięta, a jej lewa ręka zadrapana. Chłopak aktorki odmówił odpowiedzi na zadawane przez policjantów pytania, czy pobił swoja dziewczynę. 

Nie jest to pierwsze oskarżenie Briana Hickersona o przemoc domową. Podobna sytuacja miała miejsce w maju 2019 roku. Mężczyzna również został aresztowany po tym, jak Hayden Panettiere wezwała funkcjonariuszy. Doszło nawet do rozstania między Hayden a Brianem, jednak kilka miesięcy po tym incydencie para wróciła do siebie.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.