Hayden Panettiere ostatnio pobiła się na randce z partnerem. Teraz została przyłapana za rękę z jego bratem. "Byli wyluzowani i szczęśliwi"

Hayden Panettiere została przyłapana, jak trzyma się za ręce z Zachiem Hickersonem. Początkujący aktor jest bratem byłego partnera gwiazdy "Herosów".

Hayden Panettiere zagrała w takich produkcjach, jak: "Herosi", "Dziewczyny z drużyny" czy "Ally McBeal". To jednak nie aktorskie zdolności przyniosły jej największą sławę. Ostatnio jest na ustach wszystkich za sprawą awantury, jaka wybuchła między nią, a jej byłym partnerem Brianem Hickersonem. Teraz okazuje się, że jej życie miłosne skomplikowało się jeszcze bardziej - aktorka prawdopodobnie spotyka się bowiem z bratem swojego byłego. 

Hayden Panettiere ma nowego partnera?

Hayden Panettiere jeszcze niedawno spotykała się z aktorem Brianem Hickersonem. Delikatnie mówiąc parze się nie udało. Między kochankami miało bowiem dojść do awantury. Zagraniczne media podawały, że pod wpływem alkoholu Panettiere i Hickerson zaczęli się kłócić. Doszło do rękoczynów. Agresywny był nie tylko aktor, ale również Hayden - ona także miała okładać partnera. Ślady pobicia były widoczne jednak tylko na ciele Panettiere, dlatego policja aresztowała wyłącznie mężczyznę.

Teraz okazuje się, że gwiazda "Herosów" znów prawdopodobnie się z kimś spotyka. Została bowiem przyłapana przez paparazzi z bratem swojego byłego partnera - Zachiem Hickersonem. Na fotografiach widać, jak trzymają się za ręce.Oboje nie próbują nawet się ukrywać, choć ewidentnie byli świadomi tego, że śledzą ich fotoreporterzy. 

Wyglądali jak prawdziwa para. Byli wyluzowani i szczęśliwi - podaje informator portalu "E!"

"People" donosi natomiast, że Hayden Panettiere i Zach Hickerson są jedynie przyjaciółmi. 

 

Hayden Panettiere i Władimir Kliczko 

Hayden Panettiere wcześniej była związana z bokserem Władimirem Kliczko. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i narzeczeni rozstali się po 9 latach. Doczekali się córki. Niedługo po porodzie okazało się, że Panettiere cierpi na depresję poporodową. Mała Kaya trafiła więc pod opiekę ojca. Obecnie dziewczynka mieszka z nim na Ukrainie. Panettiere nie ma kontaktu z dzieckiem, aktorka mieszka w USA.

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu. Im też wróżono wspólną przyszłość.

Zobacz wideo

AG  

Więcej o: