Yasmine Bleeth była gwiazdą "Słonecznego Patrolu", ale narkotyki zniszczyły jej karierę. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat

Yasmine Bleeth po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 2003 roku. Od tamtej pory rzadko kiedy pokazuje się publicznie, ale tym razem paparazzi udało się przyłapać ją z psem na spacerze. Ciężko ją rozpoznać na najnowszych zdjęciach.

W latach 90. Yasmine Bleeth była jedną z najgorętszych gwiazd Hollywood. Przełom w jej karierze nastąpił wtedy, gdy dołączyła do obsady kultowego już serialu "Słoneczny Patrol" jako Caroline Holden. Początkowo jej rola była epizodyczna, ale finalnie została na dłużej. W ciągu pięciu lat Bleeth nakręciła w sumie 72 odcinki, a także wystąpiła w kilku filmach, które były kontynuacją serialu.

Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne:

Zobacz wideo

Gwiazda "Słonecznego Patrolu" 17 lat później

Rola w popularnym serialu pomogła Yasmine w rozpoczęciu kariery w modelingu. U szczytu swojej popularności aktorka miała nawet własną linię strojów kąpielowych. Oprócz "Słonecznego Patrolu" pojawiała się też w innych produkcjach telewizyjnych.

Kariera aktorki nie potrwała długo. Powód? Uzależnienie od narkotyków. Studia filmowe i reżyserzy niemal z miejsca umieścili ją na "czarnej liście". To dlatego, że Yasmine Bleeth była wówczas uważana za osobę trudną we współpracy. Co prawda była na odwyku od kokainy, ale po opuszczeniu kliniki policjanci szybko znaleźli w jej aucie narkotyki.

Bleeth od 17 lat nie pracuje jako aktorka. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją w Los Angeles, kiedy to spacerowała z psem. Gwiazda nie przypomina dziś siebie z czasów "Słonecznego Patrolu". 51-latka przechadzała się po mieście we wzorzystej sukience maksi i brązowych sandałach, które połączyła z czarną zapinaną na zamek bluzą z kapturem. Włosy upięła w kucyk. Jak na nasze oko, nie miała na sobie ani grama makijażu. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Oglądaliście "Słoneczny Patrol"?

Więcej o:
Komentarze (48)
Yasmine Bleeth ze Słonecznego Patrolu" dziś nie przypomina siebie sprzed lat. To przez narkotyki
Zaloguj się
 • 2fat

  Oceniono 19 razy 19

  Widziałem zdjęcia mojej babci na plaży w wieku 20 lat...Dzisiaj ma 92. Naprawdę widać różnicę. Też była niezłą laską co mnie zadziwiło...

 • samuel0

  Oceniono 17 razy 17

  Hokus pokus, czary mary. Byłeś młody jesteś stary.

 • janbar22

  Oceniono 19 razy 13

  "Dziś nie przypomina siebie sprzed lat", to tak, jak Gazeta wyborcza!!!

 • Piotr Dachsminimi

  Oceniono 12 razy 12

  Najfajniejsza że słonecznego patrolu. A dziś mając 51 lat wygląda bardzo sympatycznie

 • walkirrr

  Oceniono 9 razy 9

  tępy pismaku spójrz w lustro za 30 lat i zacznij dziwić się czemu wciąż nie wyglądasz jak nastolatek

 • acototak

  Oceniono 9 razy 9

  Jej ciało uległo amerykanizacji. Nic nadzwyczajnego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX