Yasmine Bleeth była gwiazdą "Słonecznego Patrolu", ale narkotyki zniszczyły jej karierę. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat

Yasmine Bleeth po raz ostatni pojawiła się na ekranie w 2003 roku. Od tamtej pory rzadko kiedy pokazuje się publicznie, ale tym razem paparazzi udało się przyłapać ją z psem na spacerze. Ciężko ją rozpoznać na najnowszych zdjęciach.

W latach 90. Yasmine Bleeth była jedną z najgorętszych gwiazd Hollywood. Przełom w jej karierze nastąpił wtedy, gdy dołączyła do obsady kultowego już serialu "Słoneczny Patrol" jako Caroline Holden. Początkowo jej rola była epizodyczna, ale finalnie została na dłużej. W ciągu pięciu lat Bleeth nakręciła w sumie 72 odcinki, a także wystąpiła w kilku filmach, które były kontynuacją serialu.

Te gwiazdy wystąpiły w "Słonecznym Patrolu" jeszcze zanim były sławne:

Zobacz wideo

Gwiazda "Słonecznego Patrolu" 17 lat później

Rola w popularnym serialu pomogła Yasmine w rozpoczęciu kariery w modelingu. U szczytu swojej popularności aktorka miała nawet własną linię strojów kąpielowych. Oprócz "Słonecznego Patrolu" pojawiała się też w innych produkcjach telewizyjnych.

Kariera aktorki nie potrwała długo. Powód? Uzależnienie od narkotyków. Studia filmowe i reżyserzy niemal z miejsca umieścili ją na "czarnej liście". To dlatego, że Yasmine Bleeth była wówczas uważana za osobę trudną we współpracy. Co prawda była na odwyku od kokainy, ale po opuszczeniu kliniki policjanci szybko znaleźli w jej aucie narkotyki.

Bleeth od 17 lat nie pracuje jako aktorka. Kilka dni temu paparazzi przyłapali ją w Los Angeles, kiedy to spacerowała z psem. Gwiazda nie przypomina dziś siebie z czasów "Słonecznego Patrolu". 51-latka przechadzała się po mieście we wzorzystej sukience maksi i brązowych sandałach, które połączyła z czarną zapinaną na zamek bluzą z kapturem. Włosy upięła w kucyk. Jak na nasze oko, nie miała na sobie ani grama makijażu. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Oglądaliście "Słoneczny Patrol"?