Pamela Anderson odegrała kultową scenę ze "Słonecznego patrolu". Nowe zdjęcia i te sprzed 30 lat różni tylko jeden szczegół

Dla Pameli Anderson czas się zatrzymał. Gwiazda udowodniła to, odgrywając scenę sprzed 30 lat ze "Słonecznego patrolu". Wygląda niemal identycznie, a jedyną różnicę można zauważyć w... jej stroju.

Minęło już 30 lat, od kiedy widzowie mogli podziwiać Pamelę Anderson w roli C.J.Parker ze "Słonecznego patrolu". Każdy, kto oglądał ten serial, z pewnością doskonale pamięta słynne sceny, w których bohaterka grana przez Pamelę biegła ratować tonących ludzi. Teraz po latach gwiazda odegrała kultową scenę jeszcze raz. Musicie to zobaczyć.

Pamela Anderson znów biegła jak w "Słonecznym patrolu"

Dzięki Pameli Anderson cofnęliśmy się w czasie. Gwiazda została przyłapana z ekipą filmową na jednej z australijskich plaż. 52-letnia aktorka odgrywała swoją słynną scenę ze "Słonecznego patrolu". Okazuje się, że zrobiła to na potrzeby reklamy. Nie da się ukryć, że aktorka jest w świetnej formie i patrząc na jej nowe zdjęcia trudno mówić o upływającym czasie. Jedyne, co różni nowe fotografie od tych sprzed 30 lat, to strój.

Wtedy Pamela biegała w czerwonym kostiumie ratownika, teraz natomiast w czarnej piance do uprawiania sportów wodnych. Strój aktorki jest za to odważny w obu przypadkach - w latach 90. ze względu na mocne wycięcia, teraz natomiast z uwagi na bardzo głęboki dekolt. 

Pamela Anderson odegrała scenę ze 'Słonecznego patrolu'Pamela Anderson odegrała scenę ze 'Słonecznego patrolu' East News/Agencja Forum

Dla fanów Pameli Anderson nie mamy niestety dobrych wiadomości. Reklama z jej udziałem jest tworzona dla australijskiego rynku, są więc małe szanse, że będzie można ją zobaczyć. Nie pozostaje więc nic innego, jak przypomnieć sobie kilka scen z udziałem gwiazdy w serialu "Słoneczny patrol":

 

Oglądaliście "Słoneczny patrol"?

KM

Forma Pameli Anderson zupełnie się nie zmieniła. Zobaczcie, jakie metamorfozy przeszły inne gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (15)
Pamela Anderson odegrała kultową scenę ze "Słonecznego patrolu"
Zaloguj się
 • wydzielina_fizjologiczna

  Oceniono 15 razy 13

  Pokryłbym jak smog Żywiec.

 • Gość: Waldek kosmita

  Oceniono 8 razy 8

  Grawitacja robi swoje. Nikt od tego nie ucieknie. Nie mam nic do Pameli, alei pisanie, że czas dla niej się zatrzymał to jakaś porażka.

 • xynat

  Oceniono 6 razy 6

  Najlepiej to skwitowali przyjaciele Joey i Chandler - w tym serialu (słoneczny patrol) powinni tylko biegać :)

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 4 razy 4

  Figura jeszcze trochę przypomina tą z przed 30 lat twarz natomiast absolutnie nie. Też cała plastikowa jak nasza Rozenek

 • Gość: fanmasturbacji

  Oceniono 3 razy 3

  "Prawie" robi wielką różnicę. Co nie oznacza, że chętnie oglądałem ten serial za nastolatka (bynajmniej nie dla dialogów).
  A teraz przyjrzyjcie się uważnie pierwszemu zdjęciu i spróbujcie usiąść w ten sam sposób i ułożyć nogi. Powodzenia.

 • Gość: rówieśnik Pameli

  Oceniono 7 razy 3

  cyc bardziej w dół niż w przód. Poza tym bardzo podobnie. A nie, czekaj, jestem bez okularów...

 • envol

  Oceniono 4 razy 2

  Odegrała kultową scenę? To jest mało powiedziane, ponieważ zdecydowana większość zdrowych mężczyzn z całego świata do dzisiaj nie może przejść obojętnie wobec jej wyjątkowych kształtów. Jej ciało to majstersztyk, wybitne dzieło natury. Pamela z tamtego okresu mogła być natchnieniem dla wielu rzeźbiarzy i malarzy. Marzenie! Oczywiście, po tych moich słowach zapewne wiele kobiet, szczególnie tych z dolnej półki, zacznie się wypowiadać, na zasadzie uderz w stół, a nożyce się odezwą!

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  I po co?

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  To byly fajne czasy w🥳...Teraz niech se pozakładają chusty z tą ich wolnością..hehe..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX