Pamela Anderson odegrała kultową scenę ze "Słonecznego patrolu". Nowe zdjęcia i te sprzed 30 lat różni tylko jeden szczegół

Dla Pameli Anderson czas się zatrzymał. Gwiazda udowodniła to, odgrywając scenę sprzed 30 lat ze "Słonecznego patrolu". Wygląda niemal identycznie, a jedyną różnicę można zauważyć w... jej stroju.

Minęło już 30 lat, od kiedy widzowie mogli podziwiać Pamelę Anderson w roli C.J.Parker ze "Słonecznego patrolu". Każdy, kto oglądał ten serial, z pewnością doskonale pamięta słynne sceny, w których bohaterka grana przez Pamelę biegła ratować tonących ludzi. Teraz po latach gwiazda odegrała kultową scenę jeszcze raz. Musicie to zobaczyć.

Pamela Anderson znów biegła jak w "Słonecznym patrolu"

Dzięki Pameli Anderson cofnęliśmy się w czasie. Gwiazda została przyłapana z ekipą filmową na jednej z australijskich plaż. 52-letnia aktorka odgrywała swoją słynną scenę ze "Słonecznego patrolu". Okazuje się, że zrobiła to na potrzeby reklamy. Nie da się ukryć, że aktorka jest w świetnej formie i patrząc na jej nowe zdjęcia trudno mówić o upływającym czasie. Jedyne, co różni nowe fotografie od tych sprzed 30 lat, to strój.

Wtedy Pamela biegała w czerwonym kostiumie ratownika, teraz natomiast w czarnej piance do uprawiania sportów wodnych. Strój aktorki jest za to odważny w obu przypadkach - w latach 90. ze względu na mocne wycięcia, teraz natomiast z uwagi na bardzo głęboki dekolt. 

Pamela Anderson odegrała scenę ze 'Słonecznego patrolu'Pamela Anderson odegrała scenę ze 'Słonecznego patrolu' East News/Agencja Forum

Dla fanów Pameli Anderson nie mamy niestety dobrych wiadomości. Reklama z jej udziałem jest tworzona dla australijskiego rynku, są więc małe szanse, że będzie można ją zobaczyć. Nie pozostaje więc nic innego, jak przypomnieć sobie kilka scen z udziałem gwiazdy w serialu "Słoneczny patrol":

 

Oglądaliście "Słoneczny patrol"?

KM

Forma Pameli Anderson zupełnie się nie zmieniła. Zobaczcie, jakie metamorfozy przeszły inne gwiazdy:

Zobacz wideo