Anna Lewandowska zasiadła w jury podczas finału Miss Niemiec. My patrzymy na jej różową marynarkę. Już gdzieś ją widzieliśmy

Anna Lewandowska została jedną z jurorek podczas finału Miss Niemiec. Trenerka pokazała zdjęcia z tego wydarzenia, a uwagę zwracała jej stylizacja. To nie pierwszy raz, gdy miała na sobie tę różową marynarkę.

Anna Lewandowska jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka, co jednak nie oznacza, że zamierza zwolnić tempo i odpocząć. Wręcz przeciwnie. Niedawno zdecydowała się przyjąć nowy obowiązek - pojawiła się w roli jurorki na wyborach Miss Niemiec, o czym napisała na Instagramie. My patrzymy jednak na jej stylizację.

Anna Lewandowska na wyborach Miss Niemiec

Już pod koniec stycznia tego roku trenerka chwaliła się, że zasiądzie za jurorskim stołem podczas finału Miss Niemiec. Jak zapowiedziała, tak zrobiła i w miniony weekend wcieliła się w całkiem nową rolę. Anna Lewandowska zrelacjonowała wydarzenie na InstaStories i opublikowała post na Instagramie.

 
Zawsze wierzyłam w pozytywne przyciąganie. Im bardziej jestem otwarta, tym bardziej mam wrażenie, że spotykają mnie cudowne rzeczy. Bądźmy konsekwentni w swoje pracy i nie poddawajmy się. Każdy ma ogromny potencjał. Zgodzicie się ze mną? Wczoraj miałam przyjemność wziąć udział w niemieckim SHOW Miss Germany jako JURY. Nowe doświadczenie, które zapisuję w moim pamiętniku - napisała Anna Lewandowska.

Tymczasem my zwróciliśmy uwagę na stylizację trenerki. Miała na sobie różową marynarkę, czarną oversize'ową koszulę i czarne rajstopy oraz buty w tym samym kolorze. Stylizacja była dość skromna, ale co ciekawe, Anna już raz zaprezentowała na sobie tę marynarkę podczas premiery singla "News", Mariny. Wtedy trenerka dobrała do marynarki czarne szorty i wysokie kozaki. Warto zwrócić uwagę, że to pierwszy raz, gdy żona Lewandowskiej postanowiła podążyć za trendem zero waste i dwa razy zaprezentowała się w tej samej kreacji.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Dodamy, że tegoroczne wybory Miss Niemiec były wyjątkowe. Po raz pierwszy w jury zasiadły same kobiety, a motywem przewodnim była samoakceptacja. Oprócz Lewandowskiej w jury zasiadły: prezenterka telewizyjna Frauke Ludowig czy też niemiecka polityk Dagmara Woehrl, która kiedyś sama występowała w konkursach piękności. Zdobyła m.in. tytuł Miss Niemiec 1977 roku oraz była drugą wicemiss podczas Miss World 1977.

KM