Kinga Rusin przestała blokować komentarze. Zaczęła na nie odpowiadać - humor się jej trzyma

Kinga Rusin dodała nowe zdjęcie w pięknym garniturze, którym zachwyciła się sama Beyonce. Pod publikacją pojawiło się sporo komentarzy dotyczących słynnej już na cały świat hollywoodzkiej imprezy. Dziennikarka przestała je blokować, a zaczęła na nie odpowiadać.

Kinga Rusin na Instragramie chętnie relacjonuje cały pobyt w Los Angeles. Poleciała tam na początku lutego, aby uczestniczyć w gali wręczenia Oscarów. Dalej przebywa w Stanach Zjednoczonych i chwali się zdjęciami. Pod jej najnowszym postem pojawiło się sporo komentarzy. Tym razem dziennikarka zaczęła na nie odpowiadać zamiast je blokować.

Kinga Rusin na prezentacji ramówki TVN

Kinga Rusin odpowiada obserwatorom 

Prezenterka pokazała kolejne zdjęcie w połyskującym garniturze. Odniosła się do wszystkich wcześniejszych publikacji o hollywoodzkiej imprezie. Stwierdziła, że "naraziła się wielu osobom w Los Angeles", ale taką ponosi się cenę za publikację tekstów "insiderskich".

Pod postem pojawiło się sporo komentarzy, ale tym razem Kinga ich nie usuwała i nie blokowała komentujących. Zaczęła odpowiadać na niektóre w formie słownej, albo za pomocą emotikonów. Fani często pytali, dlaczego gwiazda usunęła słynne na cały świat zdjęcie z Adele, a Rusin pod każdą taką wypowiedzią pisała:

Post jest zarchiwizowany. Proszę przeczytać poprzedni. 

Pojawiło się kilka pytań nawiązujących do imprezy u Beyonce i Jaya-Z. Fani pytali czy podzieli się z Beyonce informacją skąd pochodzi garnitur, który miała na imprezie. Dziennikarka tym razem zachowuje dystans do wszystkiego, co wydarzyło się w ostatnich dniach:

Skoro jest Pani taka rozbawiona, to pewnie odpowie, czy Beyonce znalazła na Domodi pani kreacje? - zapytał obserwator. 
Zapytam - odpowiedziała żartobliwie Kinga Rusin. 

Jeden z internautów stwierdził, że memy, które powstały po publikacji zdjęcia z Adele, są zabawne:

Ale te memy przecież są śmieszne, w taki pozytywny sposób - napisał fan. 
Zgadzam się i też się z nich śmieję - stwierdziła prezenterka.

Przypomnijmy, że Kinga Rusin kilka dni temu opublikowała post, w którym szczegółowo opisywała imprezę wśród największych hollywoodzkich gwiazd. Polscy celebryci chętnie komentowali publikację. Przez zainteresowanie mediów na całym świecie Rusin zdecydowała się usunąć post.

DK

Więcej o:
Komentarze (12)
Kinga Rusin przestała blokować komentarze. Zaczęła na nie odpowiadać - humor się jej trzyma
Zaloguj się
 • ilenka50

  Oceniono 9 razy 9

  Podsumujmy. Pani poszła prywatnie na prywatną imprezę, na której nawet jak się cos pstryka, to do rodzinnego albumu. Taki styl. Pani jednak musiała się pochwalić, że tam była, więc puściła fotkę w świat. Ja bym to okreslila buractwem, ale co ja tam wiem, mnie Kinga Rusin do domu nie zaprasza, więc nie mam okazji puszczać fotek z jej prywatnych imprez.

 • qqben

  Oceniono 5 razy 5

  Siedzę przed komputerem w Syrach, między Samoklęskami a Biadaczką, i śmieję się z ludzi którzy powinni być inteligentni skoro występują w telewizji. A niestety nie są.

 • carolina_reaper

  Oceniono 5 razy 5

  Wszyscy...a wlasciwie caly swiat sie z niej smieje a ona udaje rozbawiona? Tylko Zanzibar jej zostal i murzyn na pocieszenie

 • mgr.nauk

  Oceniono 4 razy 4

  A ja nie wierzę, że 50 letnia kobieta ma rozum 8 letniej dziewczynki. To nie Rusin to wszystko pisała, ktoś zhakował jej konto żeby drzeć z niej łacha

 • art_102

  Oceniono 4 razy 4

  Błagam was, przestańcie robić siarę.
  Rusin NIE BYŁA, NIE UCZESTNICZYŁA w gali wręczenia Oscarów. Zdjecie na tle oskarowej ścianki jest z 2019 roku, gdzie Rusin była razem z ekipą tvn, ale to też nie na gali, tylko w korytarzach, gdzie razem i innymi ekipami polowali na wychodzące i wchodzące gwiazdy.
  W tym roku jej tam nie było, chociaż chętnie pisze, że była.
  Poleciała do Stanów prywatnie, zrobiła fotki przy jakichś schodach, a zdjecie z Adele jest zrobione po imprezie, jak goście wychodzą. tak że z tą jej bytnością na niej, jest tak samo wiarygodne, jak "udział" w oskarowej gali.
  Nasze celebryctwo garsciami czerpie z pisu, zakaładajac, ze klamstwo powtórzone ileś tam razy, stanie się faktem.
  No, nie stanie się, może być jedynie obciachem, żenadą i powodem do kpin.

  Stacja jej tam nie oddelegowała.
  Wiem, ze w Polsce jest taka moda, że im ktoś ma mniej osiągnięć, tym na plotkarach plotkarskich więcej o nim piszą, ale

 • salome123

  Oceniono 3 razy 3

  Też się śmieje? To chyba jest śmiech przez łzy. Taki wstyd, teraz narobiła chyba jeszcze większego obciachu niż jak wsiadła na Rozenkową.

 • raknawspak

  Oceniono 3 razy 3

  Wieśniara na salonach, teraz już wiedzą kogo nie zapraszać...

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 2

  nie wiem kto to jest i o co chodzi... to fragmenty nowej powieści z życia post PGR owskiej wioski?

 • mer-llink

  Oceniono 2 razy 2

  News to byłby, jakby na Insta lub Twicie ukazały się takie wpisy:

  Adele: O Boże, CO ZA SZCZĘŚCIE! WCZORAJ SPOTKAŁAM KINGE RUSIN! NAWET POZWOLIŁA MI ZROBIĆ Z SOBĄ ZDJĘCIE! OJEJKU! NIE WYTRZYMAM! JAKA JEZDEM SZCZĘSLIWA!

  Jay Z: NO ZIOMALE, ALE WYCZAIŁEM WCZORAJ CIAŁKO! RUISN! KINGA ZRESZTĄ! JAK ONA TAŃCZY, MÓWIĘ WAM! OD RAZU ZAŁAPAŁA CAŁY MÓJ UKŁAD I KU ZACHWYTOWI WSZYSTKICH WYKONAŁA! TAKI JEZDEM SZCZEŚLIWY, ŻE JOM POZNAŁEM!

  Beyonce: WCZORAJ DALISMY MAŁY BAL. BYŁO NUDNO. NA SZCZĘSCIE PRZYSZŁA TEŻ - NO WPROST NIE UWIERZYCIE - KINGA RUSIN! ROZKRĘCIŁA Z METY CAŁĄ IMPREZĘ. NAWET TEGO MOJEGO KOŁA JAYA Z RUSZYŁA NA PARKIET. A ADELE WPROST SIE NIĄ ZACHWYCIŁA. MÓWIŁA MI, ŻE KINGA POZWOLIŁA JEJ ZROBIĆ Z SOBĄ FOTKĘ! ALE SZCZĘŚCIARA TA ADELE! JA TEŻ. BOŻE, JAKIE TO SZCZĘŚCIE, ŻE NA ŚWIECIE SA TAKIE PERŁY JAK KINGA RUSIN!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX