Oscary 2020. Eminem niespodziewanie pojawił się na scenie i porwał publiczność. Jego fani czekali na to 17 lat

Oscary 2020 za nami. Jednym z najciekawszch momentów gali był niezapowiadany wcześniej występ Eminema. Fani czekali na niego wiele lat.

Trzeba przyznać, że tegoroczna gala wręczenia Oscarów była dość przewidywalna. Nagrody powędrowały w dużej mierze do faworytów, o których mówiło się od tygodni. Pełną listą zwycięzców możecie zobaczyć TUTAJ. Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Jedną z nich był występ Eminema.

Pamiętacie relację Borysa Szyca z Oscarów?

Zobacz wideo

Oscary 2020. Eminem niespodziewanie pojawił się na gali

Raper pojawił się na uroczystości i wykonał swój przebój "Lose Yourself". Utwór pojawił się na ścieżce dźwiękowej do filmu "8 mila". Co ciekawe w 2003 roku Eminem otrzymał za niego Oscara, ale nie przyszedł na galę. Powód? Nie wierzył w siebie.

Tej nocy spałem, po prostu czułem, że nie mam szans na wygraną, ponieważ kiedy usłyszałem, że jestem nominowany, pomyślałem, że to dla aktorów - wyznał później w jednym z wywiadów.

Występ Eminema nie był zapowiedziany. Raper pojawił się na scenie chwilę po tym, jak wyświetlono fragmenty utworów, które w poprzednich latach otrzymały Oscary dla najlepszych piosenek filmowych. Muzyk otrzymał owacje na stojąco. Wcześniej niemal cała sala bujała się i rapowała pod nosem "Love Yourself".

Oscary 2020Oscary 2020 Screen z ABC

Oscary 2020Oscary 2020 Screen z ABC

Oscary 2020Oscary 2020 Screen z ABC

Oscary 2020. Raper zaskoczył widzów

Po niespodziewanym występie Eminem wrzucił posta na swój profil na Twitterze.

Słuchaj, gdybyś miał jeszcze jedną szansę, inną okazję ... Dzięki za zaproszenie. Przepraszam, że zajęło mi to 18 lat - napisał.

Przypomnijmy, że w połowie stycznia Eminem wydał swój jedenasty album zatytułowany "Music to Be Murdered By". Płyta była niespodzianką dla słuchaczy i z miejsca trafiła na szczyt prestiżowego zestawienia Billboard 200.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.