Agnieszka Dygant chwali się białą stylizacją, reklamując Avon. Fanka: Pieniądze to nie wszystko. Firma zareagowała

Agnieszka Dygant dołączyła do grona ambasadorek marki Avon, lecz jej post na Instagramie podzielił internautów. Niektórzy wciąż są przekonani, że firma testuje kosmetyki na zwierzętach.

Agnieszka Dygant jest aktorką, która dba o swój wygląd, a swoimi sposobami na utrzymanie urody dzieli się z instagramowymi obserwatorami. Wystarczy wspomnieć, że ostatnio pokazała fanom efekty zabiegu upiększającego laserem, przy okazji reklamując jedną z warszawskich klinik.

Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Zobacz wideo

Agnieszka Dygant reklamuje Avon

Tym razem Agnieszka Dygant została ambasadorką kosmetyków Avon. Na swoim Instagramie pochwaliła się białą stylizacją, przy okazji reklamując wspomnianą markę: 

I wtedy wchodzę ja cała na biało niewinna jak „ Isaura.”
 

W komentarzach pod postem Agnieszki Dygant pojawił się wątek testowania kosmetyków na zwierzętach:

Straszny wstyd żeby współpracować z Avon, pieniądze to nie wszystko, ta firma wyrządziła i dalej wyrządza ogromna krzywdę zwierzętom, ich kosmetyki są dostępne w Chinach, wszystkie koncerny, które nie wycofały z Chin swoich produktów godzą się na testowanie swoich kosmetyków w brutalny i nieludzki sposób...

Avon odpowiedział na komentarz Internautki:

Jesteśmy dumni, że Pani Agnieszka została naszą Ambasadorką. Żaden z produktów Avon na całym świecie nie jest testowany na zwierzętach. Avon zrezygnował z tego procederu już 30 lat temu, teraz został pierwszą, globalną firmą kosmetyczną, która zakończyła proceder testowania swoich produktów na zwierzętach w Chinach.

Przypomnijmy, że kwestia testów na zwierzętach była podejmowana już przy okazji poprzedniej kampanii Avonu, której ambasadorką była Małgorzata Rozenek-Majdan. Joanna Krupa wymieniła wtedy Avon wśród marek testujących kosmetyki na zwierzętach, a w sprawę włączyła się nawet Kinga Rusin. Jedna z ulubionych kosmetycznych marek Polek za każdym razem podkreśla, że swoich produktów nie testuje na zwierzętach. 

JP

Więcej o: