Agnieszka Dygant przyznała się do zabiegów upiększających. "600 strzałów laserem!" A to nie koniec

Agnieszka Dygant pokazała efekty ostatniego zabiegu upiększającego. Był to wygładzający skórę laser pod oczy. Opis niepokoi, ale efekt zachwyca.

Agnieszka Dygant zdradziła, jak wyglądał ostatni zabieg kosmetyczny, któremu się poddała. Pokazała też efekty - samym kremem nie da się ich osiągnąć.

Agnieszka Dygant po laserowym wygładzaniu skóry

Aktorka na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, pod którym wprost promuje konkretną klinikę i konkretny zabieg, któremu się poddała. Było to laserowe wygładzanie skóry pod oczami. A na czym polegało?

600 strzałów laserem pod każde oko. Nie bolało - napisała Dygant

Dodała też, że to jeszcze nie koniec - kolejna seria zabiegu czeka ją za kilka tygodni.

Agnieszka Dygant o zabiegach na twarz

Do tej pory Agnieszka Dygant nie była aż tak bezpośrednia, jeśli chodzi o opowieści o zabiegach, którym się poddaje. Niekiedy w komentarzach jej fanów pod różnymi zdjęciami znajdowały się zarzuty, że widać poprawki, jednak aktorka zawsze odpierała je słowami:

Pomaluj usta na czerwono, zobaczysz, zrobisz się fajoska! Nic nie trzeba pompować. A w ogóle rób, co chcesz. Ja też robię, co chcę. I przysięgam, że nie będę się z tego tłumaczyć - pisała Dygant wiosną tego roku, kiedy zarzucono jej poprawianie ust

We wcześniejszych latach aktorka otwarcie przyznawała się wyłącznie do zabiegów kosmetycznych. Agnieszka Dygant mówiła na przykład o tym, jakie zabiegi lubi - było to "wtłaczanie aktywnych składników pod skórę".

Więcej o:
Komentarze (26)
Agnieszka Dygant przyznała się do zabiegów upiększających. "600 strzałów laserem!" A to nie koniec
Zaloguj się
 • Gość: Hipokrytka

  Oceniono 16 razy 12

  Droga Pani Agnieszko, przefasonowała sobie Pani całą twarz. Nowy nos, nowe kości policzkowe, nowe usta. Zrobiła sobie Pani jako aktorka niewyobrażalną krzywdę. Pani własny nos miał charakter i Pani "stara" twarz. Teraz widać Pani wnętrze czaszki przez dziurki od nosa a z wiekiem ta twarz będzie wyglądała coraz dziwniej. W dobrym filmie nikt Pani już nie zechce będzie Pani grać już do końca życia w szmirach. Była Pani świetną aktorką komediową z charakterem a teraz Pani jest takie niewiadomo co.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 13 razy 7

  ..... I nie pomoglo

 • Gość: Jędza

  Oceniono 7 razy 7

  O ludzie, przecież to reklama, ta Pani nie musi się do niczego takiego przyznawać, widać przecież, że majstruje czy też może majsterkuje, jak mawia pewna żona piłkarza, przy twarzy. Czy ona się w ogóle rozpoznaje w lustrze?

 • Gość: Elżbieta z Ciechanowa

  Oceniono 18 razy 6

  Zdecydowanie najbrzydsza polska aktorka. No ale może nadrabia osobowością.

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 9 razy 5

  Jak Agnieszka zrobi dziubek to nie ma ch...a we wsi.

 • Gość: Surgeon

  Oceniono 12 razy 4

  Zamiast strzelać laserami pod oczy, powinna się zdecydować na operację szczęki.

 • anna.maria0

  Oceniono 3 razy 3

  A do korekty nosa się już przyznała?

 • rozal1971

  Oceniono 5 razy 3

  Powinna się zgłosić do rzeźni...
  ...na wymianę ryja
  A nie bawić się w półśrodki:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX