Artur Boruc chwali się nagraniem, na którym jego syn stawia pierwsze kroki. "Dumny tata". To wideo podbija sieć!

Syn Sary i Artura Boruców właśnie postawił swoje pierwsze kroki. Instagramowe nagranie robi furorę w sieci.

Na początku maja 2019 roku Sara Boruc urodziła. To jej pierwsze wspólne dziecko z Arturem Borucem. Jej dwie starsze córki są owocem miłości z poprzedniego związku. Gwiazda od samego początku deklarowała, że nie będzie ukrywać twarzy syna w mediach społecznościowych i dzielnie trzyma się swoich postanowień. Pierwsze zdjęcia maluszka mogliśmy oglądać na jej Instagramie zaledwie kilka tygodni po porodzie. Teraz dumny tata pochwalił się nagraniem, na którym widzimy, jak mały Noah stawia swoje pierwsze kroki. To wyjątkowy moment dla każdego rodzica. Piłkarz wyglądał na poruszonego. 

Syn Artura Boruca i Sary Boruc stawia pierwsze kroki

Artur Boruc w mediach społecznościowych niechętnie upubliczniał swoje rodzinne zdjęcia, jednak od czasu, gdy na świat przyszedł jego drugi syn, zmienił znacznie podejście w tej kwestii. Od maja regularnie relacjonuje dorastanie swojej najmłodszej pociechy, a tym razem zdecydował się opublikować wyjątkowe nagranie. Pokazał, jak mały Noah stawia swoje pierwsze kroki. 

Dziewięć miesięcy i jego pierwsze kroki. Dumny tata - napisał Boruc.
 

Na nagraniu widzimy, jak mały Noah pierwszy raz w życiu samodzielnie podchodzi do taty, który się w niego wtula. Pod nagraniem nie brakuje komplementów i słów gratulacji od fanów. Post skomentowała również dumna mama - Sara Boruc, Viola Piekut i Magda Butrym. Pierwsze kroki to wyjątkowy moment dla każdego rodzica, toteż nie ma się czemu dziwić, że piłkarz nieco się wzruszył. Co więcej, miał na tyle szczęścia, że zdążył to nagrać, co będzie świetną pamiątką na lata. 

Artur Boruc opiekuje się synem:

Zobacz wideo

RG