Internautka skrytykowała Sarę Boruc w kożuchu: Wyglądasz jak pani z Centralnego. Żona Artura Boruca szybko odpisała

Sara Boruc dodała zdjęcie w najnowszej stylówce. Ma na sobie obszerny kożuch, co jednak nie wszystkim się spodobało. Jedna z internautek zarzuciła jej, że wygląda "jak pani z Centralnego", co raczej nie jest komplementem.

Sara Boruc jest jedną z największych fanek mody w polskim show-biznesie. Uwielbia się nią bawić, kocha ekskluzywne marki, a swoimi stylizacjami często chwali się na Instagramie. Jednak jej ostatni wybór okrycia wierzchniego nie do końca przypadł do gustu fanom celebrytki.

Sara Boruc oburzona:

Zobacz wideo

Sara Boruc skrytykowana za stylizację

Sara na zdjęciu ma na sobie szeroki kożuch, do którego dobrała czarne kozaki w szpic oraz ciemną torebkę, zawieszoną na ramię. Niektórzy zwrócili uwagę, że zazwyczaj wybiera takie ubrania, które są bardzo szerokie i zakrywają jej świetną figurę. Jednak to nie koniec - jedna internautka posunęła się jeszcze dalej:

Przepraszam bardzo, ale wyglądasz jak pani z Centralnego [Dworca Centralnego w Warszawie - przyp. red.]. Jesteś taka śliczna, a robisz z siebie modną - napisała.
 

Tego komentarza nie zignorowała Boruc. Zwróciła się do internautki:

Kto to "pani z Centralnego"? Ciekawość mnie zżera.

Jednak gdy inni fani stanęli w obronie Sary, celebrytka zabrała głos i poprosiła o zaprzestanie ataków i pisania nieprzyjemnych komentarzy:

Nie ma powodu do hejtu. Dziękuję i pozdrawiam - zwróciła się do użytkowników Instagrama.

To nie pierwszy raz, kiedy Sara Boruc została skrytykowana za swoją stylizację. W przeszłości doczepiali się oni do jej obuwia. W październiku nie podobały im się masywne czarne botki i uznali, że nikt nie wziąłby ich nawet wtedy, gdyby były rozdawane za darmo. Innym razem nie spodobały im się buty od Gucciego, które przypominają papcie.

A Wy co myślicie o tej stylizacji Sary Boruc?

AW