Michał Kwiatkowski się rozwodzi! "Zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną" [TYLKO U NAS]

Michał Kwiatkowski po pięciu latach zdecydował się zakończyć małżeństwo z Maximem Assenzy. Para rozstaje się w pokojowej atmosferze.

Był piękny ślub, błogosławieństwo brata i szczęśliwe życie. To jednak nie wystarczyło i małżeństwo Michała Kwiatkowskiego i Maxima Assenzy jest już przeszłością. Jak dowiedział się Plotek, para postanowiła się rozwieść.

Michał Kwiatkowski rozwodzi się po pięciu latach

Jeśli chodzi o rodzimy show-biznes, Polska nie może się pochwalić zbyt wieloma parami znanych gejów. Tęczowym rodzynkiem w tym cieście był od dawna Michał Kwiatkowski, robiący karierę we Francji, oraz jego mąż Maxim. Zakochani wzięli tam w lipcu 2017 ślub, a na wystawnej uroczystości pojawiły się rodziny małżonków, z bratem Michała - Dawidem - na czele. Para opublikowała piękne zdjęcia z ceremonii, a sam Dawid nie ukrywał w social mediach swojego wzruszenia.

Zdjęcia z ceremonii i wzruszenie Dawida zobaczycie tutaj: Dawid Kwiatkowski nie krył wzruszenia na ślubie brata. Jak się bawiono? O takim weselu marzy każdy! [ZDJĘCIA]

Niestety, jak to w życiu bywa, nawet i największą miłość potrafi dopaść szara rzeczywistość. Z naszych informacji wynika, że Michał i Maxim decyzję o rozwodzie podjęli już kilka miesięcy temu. Mężczyźni byli ze sobą ponad pięć lat.

Michał i Maxim byli bardzo szczęśliwą parą, ale w pewnym momencie zdali sobie sprawę, że mają inne oczekiwania i lepiej dla obu będzie, jeśli się rozstaną. Wszystko odbyło się w łagodnej atmosferze wzajemnego szacunku. Są przyjaciółmi i nadal mają ze sobą kontakt - tłumaczy osoba z otoczenia już eks-pary.

Być może to fakt, że Kwiatkowski na co dzień mieszka i pracuje we Francji sprawił, że wszystko udało się utrzymać w tajemnicy i ten najbardziej bolesny czas po rozstaniu spędzić z dala od mediów.

Obu panom życzymy szczęścia, a Michałowi proponujemy rozejrzeć się za nową miłością w Polsce! W końcu przystojnych mężczyzn u nas nie brakuje...