Dawid Kwiatkowski pokazał zdjęcie z bratem: Wychodzi za mężczyznę swojego życia. Pan młody wygląda świetnie

Michał Kwiatkowski wychodzi za mąż. Zdjęciem pochwalił się jego brat, Dawid.

Michał Kwiatkowski bierze ślub. Starszy brat Dawida Kwiatkowskiego od lat mieszka we Francji, gdzie jest cenionym muzykiem i gdzie związał się z Maximem Assenzą.

Dziś mój brat wychodzi za mężczyznę swojego życia. Dziś jest jego dzień!!! Jest najszczęśliwszy i to jest najważniejsze. Trzymajcie kciuki za całą ceremonię! - napisał Dawid na Instagramie i pokazał braterskie zdjęcie.
 

Na ceremonii, która odbywa się w Paryżu, jest też przyjaciółka Dawida, Sara Pilewicz. Sara przyjaźni się również z Michałem. Ona też pokazała wspólne zdjęcie z panem młodym.

 

Michał Kwiatkowski nie ukrywa swojej orientacji seksualnej.

My geje czasami czujemy się w niebezpieczeństwie. Niebezpieczeństwie fizycznym, bo jest coraz więcej ataków homofobicznych. To nie jest coś, z czego jestem bardzo dumny, ale czuję potrzebę mówienia o tym, żeby zmienić poglądy pewnych osób - tłumaczył w rozmowie z Kubą Wojewódzkim.

Opowiedział też wtedy, jak wyglądały zaręczyny.

Znalazłem bardzo piękną potrójną obrączkę, kupiłem. Zarezerwowałem piękny stolik w restauracji z XVIII wieku. Wyciągnąłem pierścionek i drżącym głosem zapytałem go, czy chce być moim mężem.

JZ

Więcej o: