Michał Kwiatkowski wyznał, że jest gejem. "Popieram małżeństwa homoseksualne"

W wywiadzie dla francuskiego magazynu "Tele Loisirs" powiedział też, że popiera legalizację instytucji małżeństwa homoseksualnego.

Michał Kwiatkowski w wywiadzie dla francuskiego magazynu "Tele Loisirs" wyznał, że jest homoseksualistą.

Jestem za małżeństwami homoseksualnymi. To chyba logiczne. Byłbym nie fair wobec siebie, gdybym się im sprzeciwiał, bo sam jestem gejem - stwierdził wokalista.

Michał KwiatkowskiMichał Kwiatkowski KAPiF KAPiF

Kwiatkowski od 2001 roku robi karierę muzyczną. W związku z tym, że śpiewa w języku francuskim, jest bardziej znany na zachodzie Europy niż w Polsce. Kiedy wygrał Międzynarodowy Festiwal Piosenki Francuskiej VISA Francophone, francuska prasa pisała o nim jako o muzycznym odkryciu roku. W 2001 roku zgłosił się na casting do "Szansy na sukces". Wykonał piosenkę "Ja jestem macho" i zdeklasował konkurencję.

Mimo tego, że udział w programie przyniósł mu popularność, zdecydował, że wyjeżdża do Francji. Wziął udział w reality show "Star Academy", w którym zajął drugie miejsce. Na fali popularności nagrał dwie płyty. W 2009 roku upomniał się o niego TVN. Kwiatkowski w "Tańcu z gwiazdami" tańczył w parze z Janją Lesar - zajęli trzecie miejsce. W 2011 roku wydał kolejny album, jednak nie zyskał on takiej popularności jak płyta jego młodszego brata, Dawida Kwiatkowskiego.

Michał Kwiatkowski i Janja LesarMichał Kwiatkowski i Janja Lesar KAPiF KAPiF

psz

Więcej o: