Anna Kurnikova i Enrique Iglesias zostaną rodzicami? Najnowsze zdjęcia byłej tenisistki nie pozostawiają złudzeń

Anna Kurnikova i Enrique Iglesias zostaną rodzicami - taka informacja trafiła do mediów. Do tej pory się do tego nie odnieśli, jednak hiszapański magazyn "iHola!" opublikował zdjęcia pary z jachtu, na którym ciążowy brzuch Anny jest widoczny gołym okiem.

Anna Kurnikova i Enrique Iglesias są już rodzicami dwuletnich bliźniąt: Lucy i Nicholasa. O pierwszej ciąży tenisistki para nie powiedziała mediom, aż do czasu rozwiązania. Wszystko wskazuje na to, że tym razem mają zamiar postąpić podobnie. 

Anna Kurnikova jest w ciąży?

Anna Kurnikova i Enrique Iglesias nie opowiadają zbytnio o swoim życiu prywatnym w mediach. Swojej prywatności strzegą, jak tylko mogą, czego dokładny dowód dali prawie trzy lata temu, gdy Anna zaszła w swoją pierwszą ciążę. 

Enrique Iglesias tańczy z córeczką i chwali się tym na Instagramie:

Zobacz wideo

Obecnie para spędza wolne chwile w Miami i właśnie tam na jednym z jachtów zrobiono im zdjęcia, które sugerują, że po raz kolejny zostaną rodzicami. Na zdjęciu widzimy Annę w za dużej kurtce, ale nawet ona nie zamaskowała krągłości. Do tej pory sami zainteresowani nie odnieśli się do plotek, jednak zdjęcia nie pozostają złudzeń.

Myślicie, że tym razem również będą milczeć do samego końca? 

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.