Anna Lewandowska nominowana do "Biologicznej Bzdury Roku". To dzięki "okładom ze gęsiego smalcu". Mamy komentarz farmaceutki

Minęły zaledwie trzy tygodnie nowego roku, a już mamy pierwszą nominowaną do "Biologicznej Bzdury Roku". Anna Lewandowska wyprzedziła wszystkich.

Kilka dni temu Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi fanami smutną informacją o chorobie swojej córki Klary. Dziewczynka miała spory kaszel, co przy stworzyło jej mamie trzy nieprzespane noce. Na szczęście "Lewa" mogła liczyć na wsparcie męża, jednak to gęsi smalec okazał się lekiem na całe zło. W jednej z relacji na Instagramie Ania przyznała, że okłady z gęsiego smalcu są świetnym remedium na zimowe przeziębienie. Według rad trenerki wystarczy rozsmarować smalec na klatce piersiowej, przykryć następnie pergaminem i owinąć ręcznikiem. 

Anna Lewandowska: "Biologiczna Bzdura Roku"

Niestety rady Anny Lewandowskiej co do leczenia przeziębienia mijają się z wiedzą fachowców.  Farmaceutka Agnieszka Bodura odniosła się do niekonwencjonalnych metod leczenia żony Lewandowskiego. Obaliła jej teorię. 

To metoda podobna do wkładania czosnku na noc do skarpetek przy przeziębieniu. Nie ma na to żadnych dowodów naukowych, a są dużo skuteczniejsze metody wspomagania głównego leczenia niż pseudomedycyna - powiedziała w rozmowie z Plotkiem farmaceutka. 

Jeden z lekarzy wprost zasugerował, że Anna Lewandowska zasłużyła na nominację w "Biologicznej Bzdurze Roku".

Zapytanie lekarza nie pozostało bez odpowiedzi. Na instagramowym profilu blogera Łukasza Sakowskiego, odpowiedzialnego za organizację plebiscytu "Biologicznej Bzdury Roku", pojawiła się nominacja dla "Lewej". 

Anna Lewandowska w roku 2017 za stwierdzenie, że smalec gęsi to źródło białka, zajęła drugie miejsce w Biologicznej Bzdurze Roku. W 2020 wraca ze smalcem gęsim jako środkiem na przeziębienie i kaszel oraz nową szansą na pierwsze miejsce w plebiscycie-czytamy pod nominacją. 

Musimy przyznać, ze nominacja jeszcze przed końcem stycznia to nie lada wyczyn. Myślicie, że w tym roku Ani uda się przebić swoje miejsce z 2017 roku? Poprzeczkę ustawiła sobie bardzo wysoko. 

Anna Lewandowska prezentuje ciążowy brzuszek na gali plebiscytu Złotej Piłki:

RG

Więcej o:
Komentarze (305)
Anna Lewandowska nominowana do "Biologicznej Bzdury Roku". To wszystko przez gęsi smalec
Zaloguj się
 • Gość: jo

  Oceniono 38 razy 28

  Lepsze jest sadło niedźwiedzia i tłuszcz bobra - tak proponował niejaki Sienkiewicz. Maćkowi pomogło.

 • apoloniusz211

  Oceniono 29 razy 21

  zamiast mózgu ma smalec ale nie wiem czy akurat gęsi...

 • Gość: fre

  Oceniono 25 razy 17

  Jak to była 3-dniówka to mogłaby jej dawać nawet tic taci i by przeszło, a jak coś poważniejszego to gusła nie pomogą.

 • Gość: Danka

  Oceniono 35 razy 17

  Moje najszczersze gratulacje pani Lewandowska.Mam nadzieje ze bedzie pani zbierac po kilka takich nagrod rocznie. Z pani intelektem.

 • rusham

  Oceniono 26 razy 16

  pusta dziunia

 • Gość: bab

  Oceniono 23 razy 15

  Myślę, że nie tylko w Biologicznej bzdurze Ania miałaby pierwsze miejsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX