Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Taki mąż to skarb

Meghan Markle i książę Harry wrócili do dyplomatycznych obowiązków po urlopie w Kanadzie. Wspólnie spędzony czas nie pozostał obojętny dla ich relacji.

Meghan Markle i książę Harry niedawno wrócili ze świątecznego urlopu, który spędzili wspólnie w Vancouver. Już wczoraj spotkali się w Londynie z przedstawicielami kanadyjskiej dyplomacji, tym samym wracając do swoich zawodowych obowiązków. Było to ich pierwsze publiczne wyjście, odkąd zdecydowali się na przerwę po intensywnym minionym roku.

Co mówi mowa ciała Meghan Markle?

Uwadze obserwatorów nie uszły subtelne i czułe gesty książęcej pary, które mówią o nich więcej, niż mogłoby się na pozór wydawać. Ekspertka od mowy ciała Judi James przeanalizowała zachowanie Meghan Markle i wyjawiła portalowi Mirror, co ono oznacza:

 Te małe gesty pomiędzy książęcą parą wyrażają więcej niż tylko czułość i przywiązanie.

W opinii ekspertki wzajemne gesty mają dać parze poczucie bezpieczeństwa w obliczu skierowanego na nich wzroku całego świata:

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry East News

Trzymanie się za dłonie jest dla Meghan niezwykle istotne podczas publicznych wyjść. (...) Oboje wydają się uspokajać wzajemnie, są skłonni być dla siebie oparciem, wspierać się. Harry wydaje się być jeszcze bardziej uważny i czujny w stosunku do potrzeb swojej żony, niż podczas emocjonalnego wywiadu w Afryce Południowej - twierdzi ekspertka.

Ekspertka dodaje także, że drobne gesty, takie jak patrzenie sobie w oczy, mają też naturę czysto romantyczną i są po prostu wyrazem ich szczerej miłości. Mowa ciała Meghan Markle i księcia Harry'ego nie pozostawia złudzeń - ich uczucie po urlopie jest silniejsze niż kiedykolwiek.

JP

To prawdziwa miłość! Zobaczcie najciekawsze momenty z życia Meghan Markle i księcia Harry'ego.

<<Reklama>> Książka "Mowa ciała w miłości" dostępna w formie e-booka w Publio.pl>>

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (74)
Ekspertka od mowy ciała przeanalizowała zachowanie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Urlop przyniósł efekt
Zaloguj się
 • Gość: klara

  Oceniono 13 razy 11

  Ta mowa ciała to jakieś totalne bzdury . Ciekawe coby ta ekspertka powiedziała jakby zobaczyła mnie z moim partnerem. Zawsze łapał mnie za rękę, czule przytulał i gapił się romantycznie w oczy, głaskał po włosach etc. Robił to w domu jak i publicznie. Wszyscy nie mogli się nadziwić tej naszej miłości, aż... Aż któregoś razu musiałam skorzystać z jego telefonu. To co zobaczyłam zwaliło mnie z nóg. Flirtował, romansował , zdradzał mnie z kilkoma flądrami równocześnie. To jak czule do nich pisał było druzgocące i obrzydliwe. Kilka razy dziennie bredził mi jak bardzo mnie kocha, jak jest wdzięczny losowi ,że mnie ma, że jestem mu najbliższa , a tu proszę, taki zonk ! Pisał im okropne ( zmyślone) rzeczy na mój temat. Wylewał na mnie kubeł pomyj bo to pomagało mu w tych romansach. Robił z siebie ofiarę, a te idiotki łykały to bezrefleksyjnie . Wydawało im się ,że są wyjątkowe, że są jego wybawicielkami, pocieszycielkami. Wszystkie takie idealne. Żadnej nie przeszkadzało,że nadal jest ze mną w związku ,pomimo tego ,że jest mu rzekomo ze mną tak bardzo źle. Wrzucał bez moje zgody na swojego fb nasze zdjęcia z różnych wypraw, na których się przytulamy i czule patrzymy w oczy. Te wszystkie łajzy, to widziały i pomimo tego nadal mu wierzyły. Bredził im,że rzekomo z litości do mnie , a tak naprawdę to chyba z litości do siebie, bo szkoda byloby mu zrezygnować z tego komfortu jaki miał ze mną. Wtedy był jak błędnie myślałam, miłością mojego życia. Był bogiem. Kobiety, co z wami. Jak możecie bez krztyny wyrzutów sumienia wpie....lać się innym w życie. Czy gdyby wam ktoś wyrządzał taką krzywdę to nie ruszałoby was to wcale. To zniszczyło moje życie. Już nie jestem wstanie uwierzyć nikomu. Finał taki,że wypierał się wszystkiego, probował zrobić ze mnie wariatkę chorobliwie zazdrosną. Kiedy jednak do niego dotarło,że już nie ma nade mną włądzy i że nie uda się mu mną manipulować, kiedy dotarło,że odchodzę, to wpadł w histeryczny szloch. Błagał abym mu wybaczyła, abym go nie zostawiała. Zszargał mi opinię u połowy miasta . Czasami mam lęk wyjść na ulicę, do centrum handlowego, bo mam wrażenie ,że wszystkie panny wlepiają we mnie wzrok. Nie chccielibyście wiedzieć do czego jego fantazja się posunęła w wymyślaniu na mnie brudów. Sorry, że tu, sorry, że musiałam się uzewnętrznić , wywalić to z siebie, ale nie mam jeszcze odwago robić tego nie anonimowo. Jest mi strasznie wstyd,że dałam się wplątać w takie gó....

 • Gość: kika

  Oceniono 6 razy 4

  Obrzydliwe są te mokre pachy, żygać się chce.To nie wpadka, to wielka porażka. Osoba ze świecznika, ze służbą, różnymi specjalistami od wszystkiego na publicznej wizycie z mokrymi pachami.
  Każdy się poci, ale jak wie, że się aż tak poci ze strachu lub z innego powodu i nie potrafi temu zaradzić sztab ludzi ją obsługujących, niech nie zakłada kolorów na których to widać.
  Po prostu obrzydliwy obciach.

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  Drodzy czytelnicy, komentując nie zapominajcie, że macie do czynienia z trzecioligową aktoreczką, która cały czas gra! Jeszcze naczytacie się o ich uczuciu i miłości aż czapki z głów wam pospadają!

 • Gość: w

  Oceniono 15 razy 3

  Harry doskonale zdaje sobie sprawę, że jest zapasowym księciem, a po narodzinach dzieci Williama, stał się nikim. Żeni się więc z kalifornijskim wycieruchem, na złość wszystkim i dla zwrócenia na siebie uwagi. Ma medialny ślub i trochę rozgłosu, ale juz trafia na bocznicę razem ze spoconym prosiaczkiem. Pałac Buckingham pięknie się od nich odcina.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 3

  Biorąc pod uwagę placzliwy wywiad i prymitywna ustawke, to sądzę, że stara Meg jest mocno niestabilna emocjonalnie 😂😂

 • Gość: Ff

  Oceniono 14 razy 2

  Poza dwoma, trzema wpisami cały szłam tu wysłany pod licznymi nickami, to robota jednej, psychicznej hejterki @gosc.
  Baba powinna trafić do pudła a nie między ludzi, a plotkowe w to graj, bo im klików wscieklych internautów przybywa.
  Kloaka..

 • Gość: paszczak

  Oceniono 1 raz 1

  Pantofel do kwadratu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX