Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Tym razem nie chodzi o tętniaka. "Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji"

Alżbeta Lenska nie ma szczęścia do szpitali. Nowy rok rozpoczął się dla niej kolejną wizytą w tym miejscu. Tym jednak razem sytuacja nie zagraża życiu aktorki.

Alżbeta Lenska, znana z serialu "Pierwsza miłość", a prywatnie żona aktora Rafała Cieszyńskiego i matka dwojga ich dzieci, na Instagramie podzieliła się z fanami najnowszą wiadomością o swoim stanie zdrowia.

Wypoczywająca we Włoszech Lenska przywitała Nowy Rok w nieco pechowy sposób i konieczna była wizyta w szpitalu. Całe szczęście tym razem sytuacja nie była tak poważna, jak w maju 2018 roku, kiedy aktorka zasłabła na scenie teatru, a lekarze wykryli u niej pękniętego tętniaka. Wówczas nie było pewności, czy Lenska wróci do pełnej sprawności. Pęknięty tętniak stanowi przecież bezpośrednie zagrożenie dla ludzkiego życia.

Dlaczego Alżbeta Lenska trafiła do szpitala?

Tym razem nie chodziło o tak poważny uszczerbek na zdrowiu, a całą sytuację określić można jako pechową. Alżbeta Lenska zmuszona była udać się do szpitala ze złamaną ręką. Jak sama pisze, najwyraźniej szpitale za nią tęsknią:

Witam Was w 2020 roku w nowym wydaniu - a konkretnie ulepszonym o tytan w ręce. Myślałam, że wykorzystałam już limit operacji, a jednak szpitale chyba za mną tęsknią
 

Alżbeta Lenska do całej sytuacji podeszła w dość humorystyczny sposób, z dystansem pisząc o swym "ulepszonym o tytan wydaniu". W porównaniu z wydarzeniami, które miały w jej życiu miejsce dwa lata temu, złamana ręka nie jest przecież powodem do większych zmartwień.

Obserwatorzy aktorki wykazali się dużą empatią i życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia. Aby podnieść Alżbetę Lenską na duchu, dzielili się także własnymi historiami i doświadczeniami dotyczącymi problemów zdrowotnych:

Szybkiego powrotu do zdrówka.
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Taki sposób operacji zespojenia kości nadgarstka daje możliwość szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Witam w klubie :-)
Od momentu przygody z tętniakiem, śledzę Twoje życie kochana, gdy szłam na embolizację inspirowałam się Twoją fryzurą, mimo że mój tętniak nie pękł, to podczas operacji dostałam wstrząsu i przeszłam śmierć kliniczną, ledwo wyszłam z tego cało.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć aktorce szybkiej rekonwalescencji i powrotu do pełnej sprawności!

JP

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński poznali się na planie serialu. Zobaczcie historie innych aktorskich par, które zakochały się podczas pracy nad filmami

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.