Lenska i Cieszyński ponownie wzięli ślub. Odnowienie przysięgi małżeńskiej ma dla nich wyjątkowe znaczenie. "To nie przypadek!"

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński z okazji 10 rocznicy ślubu odnowili przysięgę małżeńską. Aktorka podzieliła się tą informacją na Instagramie.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński postanowili odnowić przysięgę małżeńską. Zrobili to przy okazji ich 10 rocznicy ślubu. Nowa przysięga ma dla nich wyjątkowe znaczenie. Była to forma podziękowania za to, że aktorka żyje. 

Lenska i Cieszyński ponownie wzięli ślub

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się kiedy będzie najlepszy dzień żeby podzielić się z Wami Naszym jednym z najcudowniejszych dni. Jak widzicie chodzi o trzeci ślub lub jak Rafał mówi - odnowienie przyrzeczenia ślubnego.

Radosną nowiną pochwalili się w dość smutnym dniu, bo 1 listopada. Data nie jest przypadkowa.

Na dzisiejszy dzień nie padło przypadkiem. Czując się tak jak dziś, szczęśliwa, wzruszona i tuląca w myślach moją ukochaną babcię, która wsparła mnie z "tamtej" strony nigdy nie czułam. Na naszych zaproszeniach na ceremonię ślubu było napisane dokładnie: Z tej okazji, że mamy wielkie szczęście i możemy wspólnie świętować 10-tą rocznicę ślubu, chcemy zrobić to na nowo. Ponieważ nie dołączyłam osobiście do dzisiejszego święta, to z radości, że Rafał nie będzie obchodził 10-tej rocznicy ślubu beze mnie, chciałam to świętować z moim ukochanym i wszystkimi, których kocham - napisała.
Rodziny i przyjaciół było dwa razy więcej niż 10 lat temu. Ale to nie przypadek! Ceremonia w kościele była z mojej strony chodź odrobiną podziękowania za to, że Rafał jest przy mnie tyle lat i pokazania mu miłości, a impreza była dla reszty ludzi, których kocham i których chciałam przytulić i podziękować za serce i modlitwy za mnie - dodała Lenska.

W takim razie gratulujemy!

MT

Więcej o:
Komentarze (8)
Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński odnowili przysięgę małżeńską. "To nie przypadek!"
Zaloguj się
 • Gość: Ec

  Oceniono 7 razy 7

  żenuje mnie ten ekshibicjonizm, zdrowia życzę, najlepiej bez grafomanii

 • stanislaw.sk

  Oceniono 5 razy 3

  ...a może zróbcie sobie "ślubną miesięcznicę"? Goście nie przyjdą z prezentami, ale [MT] znajomy z kamerą na bank - żeby wrzucić to na Instagram i mieć cieszynkę...

 • Gość: Andzia

  Oceniono 1 raz 1

  Dużo zdrówka, miłość i wsparcia na dalsze lata wspólnego życia😊

 • lovepeacemusic

  Oceniono 1 raz 1

  Smutne życia macie, hejterzy. Ja tam zdrowia, szczęścia i miłości życzę!

 • Barbara Fidoł

  Oceniono 1 raz -1

  ślub to jedno, ale jakim cudownym uczuciem jest odnowa przysięgi małżeńskiej po tylu latach - my z mężem mieliśmy okazję zrobić to w Kanie Galiliejskiej będąc na wycieczce Mozaika Izraela z Konsorcjum - coś niesamowitego!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX