Barbara Kurdej-Szatan wyglądała pięknie podczas sylwestrowej nocy, jednak przyćmiła ją kreacja Pauliny Sykut-Jeżyny

Sylwester 2019 już za nami. Telewizja Polsat tym razem zorganizowała go w Chorzowie. Jednymi z prowadzących były Paulina Sykut-Jeżyna i Barbara Kurdej-Szatan. Która z prezenterek wyglądała lepiej?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z bardziej lubianych gwiazd w świecie show-biznesu. Nic więc dziwnego, że poprowadziła sylwestra 2019. Zaprezentowała się m.in. w niebieskiej, błyszczącej sukience z bufiastymi rękawami. Widzowie byli zachwyceni wyborem jej kreacji, jednak to Paulina Sykut-Jeżyna ją przyćmiła.

Sylwestrowe kreacje Barbary Kurdej-Szatan i Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna wyborem kreacji oczarowała wszystkich. Jedna z jej sukienek była wręcz perfekcyjna w każdym calu. Mowa tu o krótkiej białej sukience z głębokim dekoltem, która podkreślała kształty prezenterki. Naszym zdaniem niezaprzeczalnie wygrała to starcie.

Sylwester na Polsacie prowadziły również Karolina Gilon i Elżbieta Romanowska, które równie dobrze wyglądały. Karolina Gilon wybrała krótką, czerwoną, lekko połyskującą sukienkę na jedno ramię, natomiast Elżbieta zaprezentowała się w czarnej, klasycznej sukience o kroju garnituru.

Męska część prowadzących także zdała egzamin. Krzysztof Ibisz, Rafał Maserak i Damian Kordas postawili na klasykę i elegancję. Każdy z Panów wystąpił w garniturze, ale najbarwniejszy był tancerz Rafał Maserak.

A Waszym zdaniem, która z prezenterek wyglądała najlepiej?

BO

Barbara Kurdej-Szatan chciała przeznaczyć nagrodę na cel charytatywny i imprezę.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.