Katarzyna Skrzynecka spędziła drugi dzień świąt z Piotrem Gąsowskim i Anną Głogowską. Nie zabrakło byłej żony aktora. "Moja familia"

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski spędzili razem drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Co ciekawe, na jednym przyjęciu bawiła się była i obecna żona aktora.

W show-biznesie nie brakuje rozwodów, a eksmałżonkowie często unikają siebie jak ognia. Zupełnie inaczej jest w przypadku Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Ci rozwiedli się już wiele lat temu, jednak nie przeszkadza im to we wspólnym celebrowaniu świąt czy innych wydarzeń. Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia spędzili razem, co zrelacjonowała na swoim Instagramie Katarzyna Skrzynecka. 

Wspólne święta Skrzyneckiej, Gąsowskiego i Śleszyńskiej

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z drugiego dnia świąt. Aktorka spędziła je w gronie najbliżej rodziny i przyjaciół. Po fotkach wnosimy, że zabawa była przednia. 

Piękny i niezapomniany Drugi Dzień Świąt. RODZINNE KOLĘDOWANIE w kilka rodzin Kochanych Przyjaciół w Gościnnych Progach wspólnych Przyjaciół w Magdalence. Kilka pokoleń, kilka rodzin z kilku krajów, kolędy polskie, czeskie i anglojęzyczne. Wszystko z serdecznych serc Bezcennej Przyjaźni. Wujek Gąs gościł w fartuchu wyśmienitą kaczką i świąteczną nutą, moja familia domowym sernikiem z prażonymi migdałami i TAKIE powinny być święta zatem- napisała pod zdjęciami Skrzynecka.
 

Atmosfera faktycznie była świąteczna. Przy jednym stole bawiła się Katarzyna Skrzynecka z mężem, Piotr Gąsowski z żoną Anną Głogowską, a także była żona aktora Hanna Śleszyńska. Przeszłość nie zaważyła na atmosferze. Na jednym ze zdjęć widzimy, jak była żona Gąsowskiego śpiewa razem z jego obecną wybranką. To idealny przykład, że nawet po rozwodzie można mieć świetnie relacje i spędzać wspólnie czas. Nawet w show-biznesie. Jesteśmy pod wrażeniem.