Liv Tyler spotkała się z przyjaciółmi w Londynie. Paparazzi przyłapali ją bez makijażu i w stylowym płaszczu. Jego cena zwala z nóg

Dawno niewidziana Liv Tyler została sfotografowana na Notting Hill w Londynie. Aktorka zaprezentowała się w naturalnej wersji i miała na sobie piękny płaszcz.

Liv Tyler, aktorka urodzona w Ameryce, mieszka obecnie w Wielkiej Brytanii. Jest córką znanego wokalisty zespołu Aerosmith, Stevena Tylera. W Londynie osiadła z trójką dzieci i mężem Davidem Gardnerem, agentem sportowym i najlepszym przyjacielem Davida Beckhama. Mężczyzna został ostatnio chrzestnym jednego z dzieci Beckhamów, o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem skupiamy się na jego żonie. Wygląda świetnie!

Liv Tyler bez makijażu

Gwiazda postawiła na naturalny look. Nie użyła kosmetyków do makijażu i wyglądała bardzo dobrze. Pięknie zaczerwienione policzki, spowodowane niską temperaturą, dodały jej jedynie uroku. Zdjęcia możecie przejrzeć w naszej galerii. 

Na wyjście ze znajomymi gwiazda założyła wełniany, karmelowy płaszcz z Max Mary, który do najtańszych nie należy. Kosztuje bowiem 1465 funtów, czyli około 7300 złotych (!). Liv miała na sobie również długą, czarną sukienkę w białe kropki, skórzane kozaki i szarą czapkę. W dłoniach trzymała beżowo-złotą kopertówkę. 

Jak Tyler podoba Wam się w takim wydaniu? Nam bardzo!

DK

ZOBACZ: Marysia zrobiła makijaż Martynie Wojciechowskiej 

Zobacz wideo
Więcej o: