Dominik Tarczyński skrytykował wygląd Justyny Pochanke. Nie spodobały mu się jej brwi. "Jak bufetowa w latach 80."

Wygląd Justyny Pochanke stał się obiektem drwin posła Prawa i Sprawiedliwości. Dominik Tarczyński wyśmiał brwi dziennikarki.

Justyna Pochanke to główna twarz "Faktów" TVN-u. Jest jedną z bardziej lubianych dziennikarek w naszym kraju. Podobnie jak Monika Olejnik nie boi narażać się politykom przez zadawanie trudnych pytań. Przez wiele lat pracy podpadła więc wielu osobom. Do takich należy najwyraźniej poseł Prawa i Sprawiedliwości, Dominik Tarczyński.

Dominik Tarczyński wyśmiewa brwi Justyny Pochanke

Nie jest tajemnicą, że posłowie partii rządzącej nie przepadają za reporterami i dziennikarzami TVN-u. Nie powinno to być jednak powodem wyśmiewania wyglądu tych osób. A to zrobił w czwartek Dominik Tarczyński. Na swoim Facebooku opublikował twarz Justyny Pochanke, pytając panie, dlaczego malują sobie brwi. 

Nigdy nie komentuję fizyczności. Nie atakuję i nie adPersonam. Dlatego zapytam kobiety: O co chodzi z tym malowaniem skóry, która udawać ma brwi? - zaczął.

Druga cześć postu jest jeszcze bardziej żenująca. Poseł Prawa i Sprawiedliwości po prostu wyśmiał wygląd dziennikarki "Faktów", porównując ją do "bufetowej z lat 80.".

Przecież to wygląda (według mnie) jak bufetowa w latach 80-tych, węglem pomalowana i podająca setkę + śledzia. Takie moje pytanie. Opamiętajcie się! To obrzydliwe! - napisał Tarczyński.

Oj, panie pośle, takie zachowanie nie przystoi!

Red

Tak wyglądały protesty sprzed kilku dni, w obronie polskiego wymiaru sprawiedliwości. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (683)
Dominik Tarczyński skrytykował wygląd Justyny Pochanke. Nie spodobały mu się jej brwi. "Jak bufetowa w latach 80."
Zaloguj się
 • Gość: bazyl

  Oceniono 498 razy 470

  Nie ma takiego zaklęcia, które by z CHAMA Tarczynskiego zrobiło ksiecia

 • Gość: Kaja

  Oceniono 339 razy 323

  Pan Tarczynski powinien spojrzeć w lustro, wyciągnąć wnioski i milczeć. Tak, wiem, że pkt. 2 zajalby mu dużo czasu 😀

 • Gość: Chris 55

  Oceniono 321 razy 305

  Tarczyński wieśniaku, dla ciebie ideał kobiecości to twoje pisowskie koleżanki: Szydło, Kempa, Mazurek- powstrzymam się od opisu tych "dam"! Wiec zamilcz estetów inaczej....

 • Gość: kasia

  Oceniono 260 razy 250

  Trudno mi zrozumieć jaki cel przyświecał temu panu ale nie wykazała sie ani kultura ani taktem.Czy naprawdę pan jest taki modelowy i nieskazitelny???Ja wprost nie mogę patrzeć na ten pański brzuch piwny.Cała twarz taka jakaś nalana jaką mają faceci pod kioskiem z piwem.A tak w ogóle to pani Pochanke jest śliczna i zadbana.......no naprawdę pan sie czepia,żeby dokuczyć ...i to przed świętami???

 • kl0ss

  Oceniono 256 razy 236

  Skąd w tych katolikach tyle nienawiści? Jakąś inną biblię chyba czytają.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 225 razy 207

  Pisowiec z wielkimi kompleksami !! Atakuje innych by poczuc sie lepiej.

 • Gość: Jan Maria Szczadomiski

  Oceniono 220 razy 204

  Za to Tarczyński ma twarz bardzo praktyczną. Może na niej usiąść jak mu ta druga du/pa ścierpnie.

 • adam.radwanski

  Oceniono 176 razy 166

  wyglada jak wyglada jej sprawa, za to tarczynski z ta swoja tepą morda podobna do anusiaka z pewnej kreskowkinie zrobi nic..czyba ze napisze podanie do rzeżni o wymiane ryja..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX