Córka Lindy wpadła na spotkanie wigilijne do Skolimowa. Aleksandra bardzo się zmieniła

Aleksandra Popiel pojawiła się w poniedziałek na spotkaniu wigilijnym w Domu Artysty Weterana w Skolimowie. Dawno jej nie widzieliśmy. Naprawdę się zmieniła.

Bogusław Linda i Lidia Popiel nigdy nie lubili dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego, a tym bardziej nie mówili o swojej córce. Aleksandra sama zadecydowała, że pójdzie w ślady rodziców i zostanie osobą publiczną. Udało jej się zaistnieć w modelingu, choć do najpopularniejszych, wybiegowych gwiazd nie należy. Dawno jej nie widzieliśmy, aż do ostatniego poniedziałku. Wpadła na imprezę wigilijną. 

Aleksandra Popiel - jak dziś wygląda?

16 grudnia w Skolimowie odbyło się spotkanie wigilijne. W Domu Artysty Weterana pojawiło się wiele gwiazd, m.in. Małgorzata Kożuchowska, Teresa Lipowska, Magdalena Zawadzka czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Gościła tam również dawno niewidziana córka Bogusława Lindy, Aleksandra. Choć fotoreporterom udało się zrobić jej tylko jedno zdjęcie, widać wyraźnie, że miała świetny humor, a uśmiechem zarażała na odległość. 

Uwagę przykuwa również fryzura. Po tym, jak została modelką, zmieniła kolor włosów i przefarbowała się na rudo. Na zdjęciu widać tylko część stylizacji, jednak zgadujemy, że cały strój był utrzymany w klasycznej czerni.

Aleksandra Popiel - córka znanego aktora i znanej fotografki

Przypomnijmy - trzy lata temu "Fakt" donosił, że Bogusław Linda nie był, delikatnie mówiąc, zadowolony z tego, że córka zdecydowała się na karierę w show-biznesie. On sam stara się w nim nie udzielać. 

Bogusław nie ma dobrego zdania o show-biznesie. Wolałby, żeby Ola zajęła się czymś pożyteczniejszym - czytany na stronie Fakt24.
 

Jak myślicie, czy Aleksandra będzie kiedyś tak znana jak ojciec? Dajcie znać, do kogo jest bardziej podobna. 

CW

Oto inne dzieci znanych gwiazd. Poszli w ślady rodziców. 

Zobacz wideo

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.