Wojtek Gola przegrał walkę w 2. rundzie podczas gali FAME MMA UK. Padł po gradzie ciosów. Polała się krew

Wojtek Gola przegrał z Joelem "JMX" Morrisem. Jego wyższy, silniejszy i cięższy przeciwnik szybko go pokonał.

Wojtek Gola jest jednym ze współwłaścicieli FAME MMA. Trzy tygodnie temu podczas konferencji prasowej turnieju mieszanych sztuk wali celebrytów przeciwnik Joela „JMX” Morrisa nie pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami, tym samym oddał walkę. Wtedy były uczestnik "Warsaw Shore" zdecydował się stanąć do walki z ulubieńcem brytyjskich fanów gry FIFA. Był to jego debiut w tej formule. 

Wojtek Gola vs. Joel „JMX” Morris

Fani Wojtka od początku wiedzieli, że ta walka będzie trudna. Joel jest wyższy od Polaka, cięższy o 13 kg i dłużej przygotowywał się do walki. Gola walczył po 3. tygodniowych przygotowaniach. 

"WG" padł w drugiej rundzie, trafiony sierpowym, rozpoczął gradobicie w parterze i sędzia musiał przerwać pojedynek. Po zderzeniu się piszczelami polała się krew i pojawiła się otwarta rana. Oboje po walce potrzebowali szycia. Mimo to humor nie upuścił zawodnika. Uśmiechnięty zamieścił zdjęcie z Brytyjczykiem. 

Spotkanie w medical roomie - obaj mamy zszywane piszczele. Przepraszam, że Was zawiodłem! To była dla mnie naprawdę ciężka walka! - wyznał Wojtek
 

Gala odbyła się na terenie Areny Metro Radio w Newcastle upon Tyne. Tego wieczora doszło do starcia jeszcze dwóch Polaków: Adrian "Polak" Polański pokonał Dawida Malczyńskiego. 

Na widowni rodakom kibicowała Ewelona z "Warsaw Shore", która podczas polskiej odsłony pokonała Esmeraldę Godlewską. W kraju swoje wsparcie wyrazili Bonus BGC, Stifler, Marta Linkiewicz, Magda Pyznar. 

Jak wam się podoba FAME MMA?

DK

ZOBACZ: Wojtek Gola opowiedział jak będą wyglądały kolejne walki Fame MMA

Zobacz wideo