FAME MMA 5. Ewelina Kubiak vs Esmeralda Godlewska. Wiemy, kto wygrał w oktagonie. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie

FAME MMA 5 za nami. Ewelina "Ewel0na" Kubiak i Monika "Esmeralda" Godlewska stoczyły walkę w oktagonie. Pojedynek wygrała uczestniczka "Warsaw Shore".

Kolejna edycja FAME MMA za nami. Walki kobiet to chyba najbardziej kontrowersyjne (a jednocześnie wyczekiwane) widowisko. Starcie Marty Linkiewicz najpierw z Esmeraldą Godlewską, a później z Anielą Bogusz wzbudziło sporo sensacji i przyniosło niebywałą popularność tej imprezie. Teraz "LinkiMaster" była jedynie gościem imprezy, jednak do walki w oktagonie stanęła Esmi z Eweloną.

FAME MMA. Esmeralda Godlewska vs Ewelina Kubiak

Emocje między Godlewską z Ewel0ną narastały już od kilku tygodni. Panie otwarcie mówiły o tym, że mają ze soba konflikt. 

ZOBACZ TEŻ: FAME MMA 5. Ewelona i Esmeralda Godlewska przeniosły konflikt do internetu. "Jesteś cała przerobiona!" vs "Nie żałuję, że dałam Ci w pysk" [18+]

Gdy weszły na ring, od razu ruszyły na siebie. Okładały się chaotycznymi ciosami. W końcu Ewelona położyła Esmeraldę, a ta nie mogła się wydostać z tej pozycji. W ten sposób uczestniczka "Warsaw Shore" wygrała to starcie jeszcze w pierwszej rundzie. Sędzia ogłosił, że Ewelona pokonała Monikę "Esmeraldę' Godlewską przez techniczny nokaut.

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Marcin Dubiel o ekipie Friza i udziale w Fame MMA:

Zobacz wideo

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o: