Kendall Jenner sparodiowała młodszą siostrę. Modelka wyraziła, co uważa o napompowanych ustach Kylie. Należało się?

Kendall Jenner przebrała się za Kylie Jenner w najnowszym odcinku "Z kamerą u Kardashianów". Pokazała, co uważa o ogromnych ustach siostry.

Kendall Jenner starła odciąć od popularnego rodu Kardashian. Nieczęsto publikowała zdjęcia z siostrami i rzadko występowała w rodzinnym reality show "Z kamerą u Kardashianów". Sama robi zawrotną karierę jako modelka. 24-letniej Kendall nie udało się na długo odciąć od rodziny. W najnowszym odcinku "Z kamerą u Kardashianów" parodiowała Kylie. 

ZOBACZ: Jedna z sióstr Kardashian rezygnuje z udziału w kultowym show. Chce skupić się na rodzinie. "Więcej czasu spędzę jako mama"

Kendall Jenner śmieje się z siostry

Modelka na opublikowanym nagraniu ma na sobie perukę w stylu Kylie. Najpierw siedzi przy stole z rodziną, w kolejnym ujęciu naśmiewa się z ust młodszej siostry. 

 

Kendall zaczęła "podkreślać" usta wychodząc znacznie poza kontur ust, tworząc komiczny efekt. Przy nagrywaniu tej parodii chętnie komentowała i mówiła w stylu siostry jak bardzo lubi podkreślać usta.

Uwielbiam wyrysowywać usta. Tak to się wszystko zaczęło. Wszyscy zastanawiali się, czego używam. O mój boże,to wygląda niesamowicie na mojej skórze – żartowała modelka.

W pewnym momencie gwiazda zaczęła malować błyszczykiem nie tylko usta, błyszczyk trafił nawet na jej zęby. Pomadka została rozsmarowana na niemal całej twarzy modelki. 

Czuję się tak dobrze - mówiła żartobliwie Kendall.

W tej parodii modelka ma dużo racji. W pewnym momencie usta 22-latki przybrały absurdalne rozmiary. Wiele nastolatek na całym świecie za jej przykładem chciały mieć ogromne usta, robiąc sobie przy tym krzywdę. Teraz usta Kylie są duże, ale bardziej naturalne, jeśli można tak określić usta posiadające tonę wypełniaczy. 

Myślicie, że Kylie obrazi się o tą parodię?

DK

Zobacz: Kylie Jenner zabrała córkę na kręgle

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.