Dziewczyna Leonardo DiCaprio dużej o różnicy wieku. "Nie przeszkadza mi, że Leo jest o 23 lata starszy". Amant w końcu znalazł tę jedyną?

Leonardo DiCaprio od lat uchodzi za amanta, ale mamy wrażenie, że obecna dziewczyna aktora trochę zmieniła jego podejście do kobiet. W końcu para jest ze sobą prawie dwa lata! Co Camila Morrone mówi o dużej różnicy wieku pomiędzy nią i DiCaprio?

Lista wszystkich partnerek Leonardo DiCaprio jest naprawdę długa. Choć aktor zalicza się do najbardziej pożądanych mężczyzn w Hollywood, wciąż nie może znaleźć tej jedynej. W styczniu 2018 roku w Aspen w stanie Kolorado Leonardo poznał Camilę Morrone. Od tego momentu para jest nierozłączna i na próżno szukać afer czy kłótni w ich związku. Czy to zatem dowód na to, że Leonardo DiCaprio jest naprawdę zakochany? Jego dziewczyna Camila w rozmowie z „Los Angeles Times” opowiedziała o swoim związku z aktorem. 

Camila Morrone o związku z Leonardo DiCaprio

Camila Morrone ma 22 lata i ma zadatki na prawdziwą gwiazdę. Dziewczyna zagrała główną rolę w filmie „Mickey and the Bear”, który swoją światową premierę miał w marcu 2019 roku na festiwalu South by Southwest. Krytycy filmowi byli nią zachwyceni. Zainteresowanie jej osobą znacznie wzrosło, a media nie mogły nie spytać jej o 23-letnią różnicę związku pomiędzy nią i Leonardo DiCaprio. 

W Hollywood i na całym świecie jest bardzo dużo związków, w których występuje duża różnica wieku (...) Myślę, że każdy może umawiać się z tym, z kim chce się umawiać - mówiła w wywiadzie.
 

Camila przyznała również, że rozumie, dlaczego ludzie interesują się jej związkiem z Leonardo DiCaprio. 

Prawdopodobnie sama byłabym ciekawa - żartowała.

Nie trzeba daleko szukać par, które dzieli duża różnica wieku. Nawet w Polsce mamy kilka szczęśliwych związków, gdzie partnerów dzieli ponad 20 lat. Do tego grona zaliczyć możemy, chociażby Edytę Pazurę i Cezarego Pazurę, czy Beatę Ścibakównę i Jana Englerta. 

Czy to dobra prognoza dla Leonardo Dicaprio i Camili Morrone?

Najgorętsze śluby gwiazd. To o nich mówiła cała Polska. Pamiętacie?

Zobacz wideo
Więcej o: