Internet obiegło zdjęcie Leonardo DiCaprio ze swoim...synem. Podobieństwo uderzające. Internauci uwierzyli w oszustwo

Leonardo DiCaprio podobno ma syna. Tak przynajmniej sądziła spora część internautów, którzy zobaczyli krążący w sieci fotomontaż hollywoodzkiej gwiazdy.

Kilka dni temu na Facebooku pojawiło się tajemnicze zdjęcie Leonardo DiCaprio. Przedstawiało ono aktora stojącego obok młodego chłopaka, który rzekomo miał być jego synem. Fotografię udostępniono kilkadziesiąt tysięcy razy. Szybko okazało się, że jest to tylko fotomontaż.

Zobacz wideo

Fotografia była umieszczona na Facebooku z opisem po filipińsku. Po jego przetłumaczeniu na język angielski okazało się przedstawia ona "Syna Leonardo DiCaprio, który jest jego dokładną kopią". Sprawie przyjrzała się agencja AFP, która wyjaśniła, że jest sklejka dwóch zdjęć.

Leonardo DiCaprioLeonardo DiCaprio Screen Facebook

Jedno z nich przedstawia młodą gwiazdę Hollywood, która miała wówczas 19 lat. Natomiast druga fotografia została wykonana w 2009 roku.

Przypomnijmy, że to nie pierwsze plotki mówiące o tym, że gwiazdor "Titanica" ma dziecko. W 2016 roku DiCaprio enigmatycznie przyznał w rozmowie z magazynem "Rolling Stone", że na razie nie myśli o tym.

AD