Glaca nie płaci alimentów? Żona wysunęła mocne oskarżenia. Do awantury dołączył inny muzyk

Piotr "Glaca" Mohamed został oskarżony przez swoją żonę o niepłacenie alimentów. Po stronie kobiety stanął jego kolega, a sam zainteresowany wydał obszerne oświadczenie.
Piotr Glaca
EAST NEWS

Szczyt popularności Glacy przypadł na lata 90. ubiegłego wieku. Wówczas koncertował najwięcej, a nawet nagrał piosenkę z samą Edytą Górniak. Mimo że jego popularność nieco opadła, wciąż jest aktywny zawodowo. Glaca reaktywował zespół Sweet Noise i wyrusza w nową trasę koncertową, ale to nie dlatego znowu jest o nim głośno. Żona oskarżyła go o niepłacenie alimentów. 

Glaca nie płaci alimentów?

Swoją historią podzieliła się na profilu na Facebooku "Stowarzyszenie Alimenty to nie prezenty". Zaznaczyła, że sprawy sądowe ciągną się już od 2014 roku. Co więcej, zarzuciła byłemu mężowi hipokryzję. 

(...) Teraz złotousty papa na kilku scenach klubowych w Polsce, poucza znowu o godności, respekcie, miłości do ludzi i fanów (szczególnie ciepło wyraża się o dzieciach i młodych), o walce z systemem, znieczulicy, wrogach, którzy chcą go niszczyć - nadal nie płacąc alimentów i nie utrzymując kontaktu z córką... - czytamy na początku wpisu. 

W dalszej części oświadczenia była żona idzie o krok dalej i zarzuca Glacy, że ten ukrywa dochody, lokując je w firmie swojej dziewczyny. 

Po stronie Sylwii Lato stanął Tomasz "Lipa" Lipnicki, lider zespołu Illusion. Odnosząc się do tekstu piosenki Sweet Noise, napisał: "Proszzzzz… godność moją ceń brzmi dość śmiesznie przy tych faktach".

Glaca oskarżony przez żonę

Po raz pierwszy żona Glacy oskarżyła go o to, że nie płaci alimentów, w zeszłym roku. Na Facebooku napisała wtedy, że jej były mąż, Piotr "Glaca" Mohamed, jest alimenciarzem po prawomocnym wyroku, który wymiguje się od płacenia na dziecko. Twierdziła, że jest ścigany przez policję i komornika, ale z pomocą dziewczyny i rodziny ukrywa swoje dochody, przez co trudno wyegzekwować od niego spłatę należności. Dodała także, że ojciec obraził się na ich córkę Sarę, gdyż nie widziała w nim "artysty, który może więcej", a jedynie... ojca. Zarzuciła mu hipokryzję, gdyż przed swoimi fanami udaje kochającego tatę, który dedykuje dziecku utwory. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

"Smyki" o pracy i pieniądzach:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: