Channing Tatum walczy z Jenną Dewan o opiekę nad córką. Kłócą się w mediach o pieniądze i widzenia

Channing Tatum i Jenna Dewan rozwiedli się, jednak muszą ponownie spotkać się na sali sądowej. Tym razem będą toczyć batalię o opiekę nad 6-letnią Everly - okazuje się, że poprzednie ustalenia nie są przestrzegane przez żadną stronę.

Channing Tatum i Jenna Dewan byli uznawani przez długi czas za idealną parę. Niedawno sąd wydał oficjalne orzeczenie rozwodu, czeka ich jeszcze podział majątku. Niebawem spotkają się również na sali sądowej, żeby ustalić kolejny raz szczegóły opieki nad 6-letnią córką. Już wiadomo, że nie będą to pokojowe rozmowy.

Channing Tatum i Jenna Dewan walczą o opiekę nad córką

Według doniesień TMZ, Channing wniósł o nowy podział spędzania czasu z córką. Jego była partnerka była tym wyraźnie zirytowana i zaskoczona, ale aktor uważa, że ma powody, by renegocjować poprzednie ustalenia. Jenna miała nie przestrzegać wcześniej ustalonego przez sąd planu spotkań. Jednak - jak zawsze - druga strona ma na to wytłumaczenie.

Zdarzało się, że Jenna Dewan prosiła o zmiany w harmonogramie w związku z zawodowymi obowiązkami, a Channing odmawiał negocjacji i nie zgadzał się na proponowane przez nią modyfikacje grafiku. Znajomi z jej otoczenia twierdzą również, że zrezygnowała z opieki nad córką w święta na rzecz byłego męża, co miało być z jej strony ustępstwem.

 

Jenna Dewan i Channing Tatum kłócą się o pieniądze na dziecko

Jenna Dewan twierdzi, że ojciec Everly nie partycypuje w kosztach utrzymania córki. Na to Tatum odpowiada, że przelewa pieniądze na konto, które zostało założone na potrzeby dziewczynki.

Kolejną sporną sprawą są rozmowy z dziewczynką, kiedy ta przebywa u jednego z rodziców. Zobowiązali się do kontaktów z drugą stroną za pomocą wideokomunikatora. Jenna Dewan żali się, że nie rozmawia z córką, gdy ta przebywa u ojca, a Channing Tatum nie korzysta z opcji wideorozmowy, na którą wcześniej się umawiali. On zaś uważa, że córka rozmawia z matką, ale przez telefon niani, bo nie potrafi się dogadać z Dewan.

Konflikt byłych małżonków zostanie rozwiązany w sądzie. 

Channing Tatum i Jenna Dewan - wielka miłość i głośny rozwód

Para poznała się w 2006 roku na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów". W 2008 roku się zaręczyli, a rok później wzięli ślub. Channing i Jenna doczekali się córki, Everly, która urodziła się w 2013 roku. Byli uznawani za idealne małżeństwo, jedno z takich "nie do ruszenia", jednak w kwietniu 2018 roku poinformowali o separacji:

Z miłością zdecydowaliśmy się rozstać. Zakochaliśmy się w sobie wiele lat temu i odbyliśmy razem magiczną podróż. Absolutnie nic się nie zmieniło w tym, jak bardzo się kochamy, ale miłość jest piękną przygodą, która teraz kieruje nas na inne ścieżki - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.

Po rozstaniu Channing Tatum pocieszył się u boku znanej brytyjskiej piosenkarki Jassie J. Niechętnie obnoszą się ze związkiem w mediach, ale artystka nazwała partnera "maszyną do przytulania". Jenna Dewan związała się z aktorem teatralnym Stevem Kazee. Pod koniec września poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka i chętnie pojawia się na ściankach, eksponując brzuszek.

Jak myślicie, która strona ma rację?

DK

Justyna Żyła opowiedziała o reakcji dzieci na rozwód

Zobacz wideo