Gwiazda "Harry'ego Pottera" powierdza: między Emmą Watson a Tomem Feltonem "iskrzyło"

Rupert Grint - Ron z serii filmów o Harrym Potterze - potwierdza to, co fani wiedzieli już od dłuższego czasu. Pomiędzy Emmą Watson - Hermioną - a Tomem Feltonem - Draco Malfoyem - iskrzyło na planie.

Tak, randkowali! - wreszcie mamy potwierdzenie z niemalże pierwszej ręki. Rupert Grint, słynny Ron z serii filmów o Harrym Potterze, powiedział, że widział, jak Emma Watson i Tom Felton spotykali się poza planem zdjęciowym. To informacja, na którą czekały całe rzesze fanów serii, od dawna podejrzewających to, co teraz znalazło swoje potwierdzenie w słowach Ruperta - Hermiona i Draco Malfoy byli parą!

Emma Watson i Tom Felton randkowali ze sobą

Rupert Grint udzielił nadzwyczaj szczerego wywiadu dla "Entertainment Tonight". Spytano go o kwestię, która nurtuje fanów Harry'ego Pottera od wielu lat: czy Emma Watson (Hermiona Granger) i Tom Felton (Draco Malfoy) mieli się ku sobie? Czy prawdziwe są plotki o chemii, która połączyła tych dwoje? Filmowy Ron tak odpowiedział na pytanie, czy widział, by chodzili na randki:

O tak, widziałem. Zawsze było coś takiego naokoło nich, aż iskrzyło. Nie chcę tu nic sugerować... Ale byliśmy dzieciakami. To było jak podwórkowy romans - powiedział Grint.

Wszystko jest już zatem jasne. Hermiona i Malfoy - w filmie niemalże śmiertelni wrogowie - nie bez powodu od wielu lat są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Jak widać, domysły fanów okazały się słuszne - Emma Watson i Tom Felton naprawdę byli ze sobą.

Sprawdź najmodniejsze jedwabne bluzki na Avanti24.pl

 
embed

Co ciekawe, para wciąż utrzymuje bardzo przyjacielskie stosunki. I oboje są singlami. Przypadek?

Emmę Watson niebawem będziecie mogli zobaczyć w filmie "Małe Kobietki":

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.