Angelina Jolie wcale nie chciała zostać żoną Brada Pitta. "Czuła, że wywiera na niej presję"

Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub w 2014 roku, a ich małżeństwo przetrwało jedyne dwa lata. Teraz okazuje się, że aktorka nigdy nie chciała zostać żoną Brada.

Przez lata Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za niemal idealną parę. Dla aktorki Brad rzucił swoją ówczesną żonę Jennifer Aniston i trwał przy niej przez 12 lat. W 2014 roku para nieoczekiwanie wzięła ślub, co jak się okazało, było początkiem końca ich związku. Dwa lata później relacja Jolie i Pitta rozpadła się, a w tym roku definitywnie zakończyła rozwodem. Dopiero teraz wychodzi na jaw, że Jolie nigdy nie chciała zostać żoną Pitta.

Angelina Jolie ma pretensje do Brada Pitta

Mimo że gwiazdy nie są już razem, to Jolie wciąż ma do Pitta pretensje. Wszystko przez to, że nie może w pełni decydować o swoim i dzieci życiu. Nie może m.in. mieszkać tam, gdzie chce, bo musi liczyć się ze zdaniem byłego męża.

Angelina wciąż ma uraz do Brada. Chce, aby poniósł odpowiedzialność za to, że przewrócił życie jej i dzieci do góry nogami - powiedział informator "UsWeekly".

Co więcej, okazuje się również, że Angelina nigdy nie chciała brać ślubu z Bradem!

Czuła, że Brad wywierał na niej presję - dodał informator.

Teraz gwiazda podobno podjęła decyzję, że już nigdy ponownie nie wyjdzie za mąż. Być może Jolie ma również uraz do związków nieformalnych, ponieważ od czasu rozstania z aktorem nie zdecydowała się na poważniejszą relację z żadnym mężczyzną.

KM

Angelina Jolie i Brad Pitt są już po rozwodzie. Poznajcie historię ich miłości: 

Zobacz wideo