Doda opowiedziała, jak dba o włosy. Okazuje się, że nie myła ich od dwóch tygodni

Doda zdradziła swoim fanom, w jaki sposób dba o swoje włosy. Jej metoda jest zaskakująca i bardzo kontrowersyjna. Z pewnością nie każdy zainspiruje się gwiazdą.

Dody nikomu przedstawiać nie trzeba, w końcu od lat jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej szokujących opinię publiczną gwiazd. Mimo że ostatni nieco się uspokoiła, to jednak wciąż potrafi zaskoczyć swoich fanów. Tym razem zrobiła to, zdradzając swój sposób na piękne włosy. Okazuje się mianowicie, że... po prostu ich nie myje.

Doda nie myje włosów od dwóch tygodni

Doda zdradziła na Instastories, że od prawie dwóch tygodni nie myje włosów. Co jednak ciekawe, po fryzurze artystki zupełnie tego nie widać. Gwiazda pochwaliła się bowiem uczesaniem, które jest odbite od nasady głowy, a włosy nie wyglądają nieświeżo.

Chciałam wam powiedzieć, że nie myję głowy od dwóch tygodni. A nie sorry, od 12 dni. I w ogóle nic się nie zanosi. Ja nie wiem o co chodzi - powiedziała Doda.

Fani zainteresowali się tym nietypowym sposobem dbania o włosy i pytają Dodę, czy w końcu je umyła.

Doda umyłaś już włosy? Bo tak czy siak przytłaczasz mnie swoim blaskiem - skomentowała jedna z fanek.

Artystka odpowiedziała:

Właśnie jeszcze nie - zdradziła Doda i napisała do (prawdopodobnie) swojego fryzjera - Co ty mi tam posypałeś, że już 12 dni się trzymają?
 

Okazuje się, że fryzjer użył na włosach artystki "magic sprayu" znanej firmy. Być może właśnie dlatego Doda może cieszyć się świeżo wyglądającą fryzurą przez tak długi czas? Nie jest to wykluczone. Warto jednak również dodać, że wśród wielu kobiet panuje moda na "celowe przetłuszczanie włosów", dzięki któremu włosy miałyby odzyskać dawny blask, przygaszony przez zbyt częste używanie szamponów i odżywek. Zgodnie z teorią, na której opiera się celowe przetłuszczanie włosów, codzienne ich mycie sprawia, że zaczynają się szybciej przetłuszczać, bo produkują więcej sebum. Podobno wystarczy zrezygnować z mycia włosów na dwa dni, by sytuacja wróciła do normy, a skóra głowy odzyskała naturalny płaszcz ochronny. Możliwie więc, że Doda zainteresowała się tym sposobem pielęgnacji. Ma on sporo plusów. Jak się bowiem okazuje, rzadsze używanie kosmetyków może sprawić, że będą lepiej działać, a do tego włosy będą się świetnie prezentować bezpośrednio po umyciu i rzadziej będą się przetłuszczać.

KM

Doda niedawno świetnie bawiła się na wakacjach z przyjaciółką:

Zobacz wideo
Więcej o: