Kryzys u Dody i Emila? Chyba mamy już odpowiedź. Foty z lotniska są mocne, ale gwiazda odpowiedziała też fance na Instagramie

Od kilku tygodni mówi się o kryzysie w małżeństwie Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka niechętnie odpowiadała na zaczepki internautów na ten temat, jednak najnowsze zdjęcia pary z lotniska postawiły sprawę jasno.

Małżeństwo Dody z Emilem Stępniem sporo różni się od poprzednich związków artystki. Tym razem ta jest nieco bardziej powściągliwa i nie opowiada o swojej relacji z mężem, co tylko podsyca zainteresowanie. Ostatnimi czasy plotkowano, że pomiędzy piosenkarką a biznesmenem nie jest najlepiej, o czym miała świadczyć nieobecność małżonka w jej mediach społecznościowych. Atmosferę podgrzały wakacje, na jakie wybrała się Rabczewska bez męża, a z przyjaciółką. 

Doda w objęciach Emila na lotnisku

Pytana o kryzys w związku, Rabczewska odpowiadała sprytnie, że nie ma zamiaru dzielić się ze światem kulisami swojego małżeństwa, co tylko wzbudzało jeszcze większą ciekawość. Najnowsze zdjęcia pary, jakie zrobiono im na lotnisku, rozwiewają wszystkie wątpliwości. Emil Stępień wyczekiwał na ukochaną żonę, gdy ta wracała z przyjaciółką z Tunezji. Na pierwszy rzut oka widać, że byli za sobą stęsknieni, bo tylko jak Rabczewska zobaczyła swojego męża, rzuciła mu się na szyje. Nie szczędzili sobie czułości i pocałunków, co tylko potwierdza, że w ich małżeństwie nie ma żadnego kryzysu. 

Dzień później Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym bez makijażu leży na kanapie. Jak się okazuje autorem fotki okazał się mąż celebrytki, co potwierdziła sama zainteresowana, odpowiadając na komentarz fanki.

 
Widać, kiedy mąż robi zdjęcie. Kocham was, pozdrowienia aparatko- napisała jedna z fanek
Lata moich szkoleń- odpowiedziała żartobliwie Doda

Kibicujecie ich małżeństwu?

Zobacz, jak Doda i Emil świętowali swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Zobacz wideo

RG