Kryzys u Dody i Emila? Chyba mamy już odpowiedź. Foty z lotniska są mocne, ale gwiazda odpowiedziała też fance na Instagramie

Od kilku tygodni mówi się o kryzysie w małżeństwie Dody i Emila Stępnia. Piosenkarka niechętnie odpowiadała na zaczepki internautów na ten temat, jednak najnowsze zdjęcia pary z lotniska postawiły sprawę jasno.

Małżeństwo Dody z Emilem Stępniem sporo różni się od poprzednich związków artystki. Tym razem ta jest nieco bardziej powściągliwa i nie opowiada o swojej relacji z mężem, co tylko podsyca zainteresowanie. Ostatnimi czasy plotkowano, że pomiędzy piosenkarką a biznesmenem nie jest najlepiej, o czym miała świadczyć nieobecność małżonka w jej mediach społecznościowych. Atmosferę podgrzały wakacje, na jakie wybrała się Rabczewska bez męża, a z przyjaciółką. 

Doda w objęciach Emila na lotnisku

Pytana o kryzys w związku, Rabczewska odpowiadała sprytnie, że nie ma zamiaru dzielić się ze światem kulisami swojego małżeństwa, co tylko wzbudzało jeszcze większą ciekawość. Najnowsze zdjęcia pary, jakie zrobiono im na lotnisku, rozwiewają wszystkie wątpliwości. Emil Stępień wyczekiwał na ukochaną żonę, gdy ta wracała z przyjaciółką z Tunezji. Na pierwszy rzut oka widać, że byli za sobą stęsknieni, bo tylko jak Rabczewska zobaczyła swojego męża, rzuciła mu się na szyje. Nie szczędzili sobie czułości i pocałunków, co tylko potwierdza, że w ich małżeństwie nie ma żadnego kryzysu. 

Dzień później Doda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym bez makijażu leży na kanapie. Jak się okazuje autorem fotki okazał się mąż celebrytki, co potwierdziła sama zainteresowana, odpowiadając na komentarz fanki.

Widać, kiedy mąż robi zdjęcie. Kocham was, pozdrowienia aparatko- napisała jedna z fanek
Lata moich szkoleń- odpowiedziała żartobliwie Doda

Kibicujecie ich małżeństwu?

Zobacz, jak Doda i Emil świętowali swoją pierwszą rocznicę ślubu.

RG

Więcej o:
Komentarze (50)
Kryzys u Dody i Emila? Chyba mamy już odpowiedź. Foty z lotniska są mocne, ale gwiazda odpowiedziała też fance na Instagramie
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 33 razy 21

  Oczywiście obecność fotografa z mediów akurat tego dnia na lotnisku, to przypadek. Oczywiście Doda "chroni" swoją prywatność....

 • Gość: Karolina

  Oceniono 42 razy 14

  Facet obleśny, ona usta glonojada, żadnych uczuć i tęsknoty nie widzę, wszystko na pokaz.

 • Gość: gość

  Oceniono 48 razy 14

  Tę plotę o kryzysie w małżeństwie Dody puściła w obieg Małgonia, której Radzio lata do Olki J. ,zeby odwrócić uwagę od swego kryzysu

 • Gość: irma

  Oceniono 19 razy 11

  taaa, lodzia rozwalona na kanapie, a w tle bajzel - cała lodzia !!! a lotnisko to USTAWKA - tak bardzo jej teraz potrzebna dobra prasa a nie nagłaśnianie jej problemów osobistych, Emil to rozumie i daje się w ustawki !!!

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 7

  Ludzie skąd w was tyle nienawiści.Nie wolno tak osądzać ludzi .Ladacznica,małpolud ,wieśniara,stare bezdzietne pudło. Te wszystkie komentarze powinny być opatrzone zdjęciem każdej z tych osób oraz imieniem i nazwiskiem.Pani Doroto należą się pani przeprosić za to całe szambo.

 • Gość: uuuu

  Oceniono 12 razy 6

  on na szczęśliwego nie wygląda, a ona przyklejona do jego ramienia jakby błagała: ratuj mnie Emiiiil

 • Gość: poqw

  Oceniono 8 razy 6

  Dodo fajny chlopak

 • Gość: Viki

  Oceniono 5 razy 5

  Jakie smutne oczy u Dody , to nienormalne chyba .Boje się o nią .To nie jest szczęśliwy związek .Gdzie ten ogień u Dody.Zero, brak niema.

 • Gość: Pl

  Oceniono 7 razy 5

  Tyle gadania o naturalności a pierwsze zdjęcie oddaje wszystko. Bez hejtu ale wymienienie silikonów na mniejsze , przyciemnienie włosów i zastąpienie makijażu wypełniaczami i makijażem permanentnym to NIE NATURA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX