"M jak Miłość". Dominika Ostałowska odejdzie z serialu? Wiele na to wskazuje. Marta Mostowiak choruje na ciężką przypadłość

Czy scenarzyści "M jak Miłość" znów zaskoczą widzów? Czy z serialu odejdzie jedna z głównych postaci? Bohaterkę, w którą wciela się Dominika Ostałowska czekają ciężkie chwile. Marta jest chora.

Widzowie "M jak Miłość" nie będą się nudzić. Scenarzyści przygotowali dla nich wiele ciekawych i, niestety, smutnych wątków. Już niedługo wyjdzie na jaw, że Marta Mostowiak (Dominika Ostałowska) jest poważnie chora. Czy to znaczy, że aktorka odchodzi z serialu?

"M jak Miłość": Marta Mostowiak ukrywa chorobę

Ostałowska wciela się w jedną z głównych postaci, jednak na przestrzeni kilku ostatnich lat Marta nie była częstym gościem na szklanych ekranach. Kiedy jej bohaterka wyleciała do Stanów Zjednoczonych, aktorka nie pojawiała się na planie zdjęciowym i mówiło się, że już na dobre opuściła obsadę. Plotki okazały się nieprawdziwe i Wojciechowska wróciła do Polski. I choć obecnie bardziej rozbudowane są watki jej serialowych dzieci, niedługo się to zmieni. Już 9 grudnia w 1476. odcinku na jaw wyjdzie, że prawniczka jest chora. Jak donosi serwis "Popularne seriale", Marta zemdleje na ulicy.

Wojciechowska zemdleje na ulicy i trafi do szpitala. Na miejscu od razu zjawi się Budzyński. Dopiero wtedy dowie się, że jego była ukochana cierpi na niewydolność nerek i musi być stale dializowana. Okaże się, że ten sekret ukrywa przed wszystkimi, nawet przed własnymi dziećmi - czytamy na portalu.

Czy to oznacza, że tym razem aktorka odejdzie z serialu? Mamy nadzieję, że nie. W końcu z produkcją pożegnało się już dwoje aktorów, grających dzieci głównych bohaterów, Joanna Koroniewska i Kacper Kuszewski

CW

"M jak Miłość świętowało w zeszłym roku 18 lat. Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak się bawiła. 

Więcej o:
Komentarze (5)
"M jak Miłość". Dominika Ostałowska odejdzie z serialu? Wiele na to wskazuje. Marta Mostowiak choruje na ciężką chorobę
Zaloguj się
 • Gość: Ala

  0

  Ostałowska coś ty z tym wstretnym pyskiem zrobiła???🤔🤔 botoks i wary powiekszone krotko przed eksplozją...

 • Gość: jego

  0

  odejdzie z serialu, bo "jego" - a nie jej - bohaterka jest ciężko chora

 • Gość: Orchidea

  Oceniono 1 raz -1

  Nie oglądam teraz tego serialu jak kilka lat wstecz po prostu nie mam na to czasu. Przyznam,że rola Dominiki,czyli Marty,niestety nie urzekła mnie w żaden sposób. Pomijam jej wzloty i upadki miłosne,ale jej wieczne niezadowolenie,czasem jak"cieple kluchy"-pani prawnik.....sędzia.? A chciała zataic przed Andrzejem,że przez jej syna Magda mogła stracić życie. Wiem,że to tylko film,ale czasem w życiu też się tak dzieje. Każda matka kocha bezwarunkowo,ale czy to znaczy,że mamy udawać,że się nic nie dzieje ....Wtedy dajemy tzw.ciche przyzwolenie na zle zachowania ...A potem gdy już jest zapozno, to się zastanawiamy gdzie popełniliśmy błędy wychowawcze. Więc jak odejdzie z serialu to myślę,że nawet nikt nie zauważy....są ważniejsze osoby i ich wątki.pozdrawiam fanów filmu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX