Anna Wendzikowska wyprawiła córce huczne urodziny. Tosia bawiła się świetnie! Uwagę zwraca też strój Kornelki

Anna Wendzikowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z pierwszych urodzin córki. Zorganizowała je w modnej, warszawskiej restauracji.

Anna Wendzikowska wróciła z kolejnego zagranicznego wyjazdu i natychmiast zajęła się organizacją urodzin swojej córki. Gości zaprosiła do słynnej, warszawskiej restauracji w Hali Koszyki, a zdjęciami z imprezy pochwaliła się na instagramowym profilu.

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia z urodzin córki

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" uwielbia dzielić się w sieci radosnymi momentami ze swojego życia prywatnego. Choć najczęściej publikuje pamiątkowe fotografie z wakacji, tym razem dodała mnóstwo zdjęć z imprezy urodzinowej rocznej Tosi. Dziewczynka była zachwycona atrakcjami i licznymi prezentami. Anna pokazała ujęcia nie tylko z solenizantką, ale i partnerem. Jan Bazyl nieczęsto pojawia się na Instagramie ukochanej. Na imprezie nie zabrakło oczywiście drugiej córki Anny, Kornelii. Miała na sobie piękny strój, który mama przywiozła jej z Korei.

 

Przypomnijmy, Tosia jest owocem miłości Wendzikowskiej i Bazyla. Natomiast starsza córka gwiazdy Kornelia, to dziecko jej poprzedniego partnera, Patryka Ignaczaka. 

Anna Wendzikowska nagrała córeczkę jak śpiewa. Ma talent wokalny? 

Zobacz wideo
Więcej o: