Celine Dion pokazała 9-letnich synów poczętych metodą in vitro. Pięknym zdjęciem pochwaliła się z okazji ich urodzin

Celine Dion pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Ostatnio jednak z okazji dziewiątych urodzin synów pokazała, jak wyglądają. Wyrośli.

Celine Dion to ceniona wokalistka, która już w maju zaśpiewa aż na dwóch koncertach w Polsce (23 maja w Łodzi i 25 maja w Krakowie). Przede wszystkim jest jednak mamą. Ma trzech synów. W piątek dwaj z nich obchodzili urodziny. Celine postanowiła pokazać, jak wyglądają. 

Celina Dion dodała nowe zdjęcie bliźniaków

Wszystkie dzieci gwiazdy zostały poczęte metodą in vitro (jeden raz poroniła). Najstarszy - Rene, przyszedł na świat 18 lat temu, a jego bracia, bliźniacy, dziewięć lat później. 24 października Eddy i Nelson świętowali urodziny. Z tej okazji dumna mama postanowiła pochwalić się ich aktualnym zdjęciem. 

Podwójny śmiech i podwójna miłość. Wszystkiego najlepszego Nelson i Eddy! Jestem z Was bardzo dumna. Kocham Was - podpisała pamiątkową fotografię.
 

Przypomnijmy, ojcem dzieci Celine jest Rene Angelilem. Piosenkarz, mąż i wieloletni menadżer gwiazdy zmarł w 2016 roku po przegranej walce z rakiem gardła. Tamten okres był dla artystki niezwykle bolesny. Dwa dni po śmierci męża odszedł jej brat Daniel Dion. Obecność bliskich i wsparcie fanów pomogła przetrwać jej ten czas i dziś koncertuje niemalże codziennie.

CW

Celine Dion już w maju w Polsce! 

Zobacz wideo