Julia Wieniawa reklamuje podkład. Fani zdezorientowani: Malujesz się w końcu czy nie? Tłumaczenie aktorki nie wszystkich przekonało

Julia Wieniawa ostatnio apelowała o naturalność. Sama chwaliła się, że zdecydowała się na profesjonalną sesję zdjęciową bez makijażu. Teraz okazuje się, że celebrytka reklamuje na Instagramie podkłady. Fani w końcu zapytali, jaki jest jej stosunek do make upu.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu chce być kojarzona z naturalnością. Zaczęło się od tego, że aktorka na imprezę "Glamour" przyszła w delikatnym makijażu, który wykonała sama. Miał składać się na niego jedynie podkład i bronzer. Później Wieniawa poszła o krok dalej i pochwaliła się sesją do magazynu "Joy", gdzie zapewniała, że do zdjęć pozowała bez grama makijażu. W mediach społecznościowych również apeluje o naturalność. 

Niestety ta narracja gwiazdy nie jest spójna. Dlaczego? Bo Wieniawa na Instagramie właśnie zaczęła reklamować podkład jednej z zagranicznych marek. 

Z racji tego, że jestem aktorką i w pracy ciągle mnie malują, to na co dzień chcę, aby moja skóra odpoczęła i staram się nakładać lekki makijaż. Stawiam wtedy po prostu na trwały, ale nawilżający podkład - napisała w poście. 
 

Fani zdezorientowani

Pod postem Wieniawy zawrzało. Szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy z pytaniami o to, jak to w końcu jest z tym makijażem aktorki. 

To albo zmyj maskę, albo ją noś i nie udawaj, że nie nosisz.
Jeśli rzadko się malujesz to po co ta recenzja i zachęta do zakupu? 
To ja już nie wiem, malujesz się w końcu na co dzień czy nie? - pytali. 

Na ten ostatni komentarz celebrytka odpowiedziała:

Raczej rzadko, ale jeśli mam „bad face day” to lubię nałożyć podkład, żeby lepiej się poczuć - napisała. 

Komentarz Julii WieniawyKomentarz Julii Wieniawy Fot. juliawieniawa/Instagram

Internauci zauważyli także, że reklamowany przez Wieniawę kosmetyk jest testowany na zwierzętach. I faktycznie zajrzeliśmy na stronę Peta, gdzie znaleźć można oficjalną listę firm, które zrezygnowały z testowania kosmetyków na zwierzętach. Produkt zachwalany przez Wieniawę na tej liście się nie znajduje. Nic dziwnego, w końcu kosmetyki tej marki funkcjonują na rynku chińskim. 

AG