"Wojna" Koroniewskiej i Dowbora na Instagramie trwa w najlepsze. Pokazali kolejne "kompromitujące" zdjęcia. Śmieszne? My mamy już tego dosyć

Joanna Koroniewska nie przestaje żartować z Macieja Dowbora na Instagramie. Ich zabawa nieco się wydłużyła.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor cieszą się statusem "power couple" polskiego show-biznesu. Bardzo pomógł im w tym Instagram. Małżonkowie na zmianę słodzą sobie i żartują w sieci. Ich ostatnia "wojenka" ciągnie się jednak nieco za długo.

Ostatnio aktorka pochwaliła się na Instagramie wspólnymi fotkami z mężem sprzed lat. Oboje wyglądali wtedy zupełnie inaczej. Przy okazji nazwała Dowobra "ponurakiem". Na tym jednak nie poprzestała. Chwilę później wrzuciła do sieci zdjęcie, które nigdy miało nie ujrzeć światła dziennego. Widzimy na nim młodego Dowbora z mamą.

Joanna Koroniewska kontra Maciej Dowbor

W odpowiedzi prezenter odgryzł się tym samym i pokazał archiwalne zdjęcie, na którym tym razem to Koroniewska wyglądała niekorzystnie.

 

Dowbor okrasił zdjęcie "śmiesznym" podpisem.

Najpierw wyżarłaś szafkę słodyczy i w akcie rozpaczy wsadziłaś łeb do kubła ze smołą, czy może kolejność była odwrotna? - spytał.

Była akcja, a następnie reakcja. To mogło się skończyć w tym momencie, ale Koroniewską najwyraźniej bardzo bawi publiczna "wojna" z mężem. Na jej profilu pojawiło się więc kolejne stare zdjęcie Dowbora. Gwiazdor Polsatu jest na nim znacznie okrąglejszy, niż teraz.

 

Dla równowagi aktorka pokazała też swoje niekorzystne zdjęcie. Przyznała jednak, że miała z tym problem bo... "nie zmieściła się w kadrze".

Niestety, żarty mają to do siebie, że są śmieszne tylko raz. Też macie nadzieję, że Maciej Dowbor nie odpowie żonie?

Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ":

Zobacz wideo

Więcej o: